Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

4PRINT 1-4.10.2018, Poznań

Tegoroczna edycja 4 PRINT WEEK skupiła kilkuset wystawców z 18 krajów świata, na niemal 25 000 metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej oraz zainteresowała kilkadziesiąt tysięcy targowych gości.

4 PRINT WEEK koncentruje się na nowoczesnych technologiach, druku 3D, rozwiązaniach dedykowanych różnym sektorom przemysłu oraz technikach offset, dlatego tematyka targów oraz towarzyszącego im kongresu była atrakcyjna przede wszystkim dla uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw. 4 PRINT WEEK to nie tylko doskonałe forum dyskusji o rozwoju technologicznym rynku poligraficznego w Polsce, ale także miejsce do integracji całej branży.

AUTOMATECH Sp. z o.o. był obecny na 4 PRINT WEEK, a nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Prezentowane były Lampy UV LED do utwardzania lakieru oraz aplikacje wizyjne.

W branży poligraficznej swoje zastosowanie znajdują LAMPY UV LED firmy Phoseon, którego jesteśmy przedstawicielem. Zapewniając głębokie utwardzanie, lampy LED UV PHOSEON pozwalają jednocześnie na uzyskanie nawet 90% oszczędności w zużyciu energii względem tradycyjnych lamp rtęciowych oraz charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością: bezawaryjna praca przez ponad 60 000 godzin.

Podczas 4 PRINT WEEK nasza firma zaprezentowała 2 nowe LAMPY UV LED PHOSEON:

Dzięki opatentowanej technologii Phoseon TargetCure™, zapewnia stabilne, spójne i precyzyjne utwardzanie UV. Zastosowanie w druku fleksograficznym, offsecie, przy cienkich materiałach, wrażliwych na ciepło np. folii.

FJ605 to wysokowydajne, autonomiczne, chłodzone powietrzem rozwiązanie, które nie wymaga wentylatorów i chłodzenia cieczą. Zapewnia prędkości prasy do 1000 fpm. Rozwiązanie stosowane we fleksografii.

WIĘCEJ O LAMPACH UV LED
PHOSEON ZNAJDZIESZ

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem