Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

AUTOMATECH na Warsaw Industry Week, 8-10.11.2021

V edycja Warsaw Industry Week już za nami. To jedno z niewielu wydarzeń, które udało się zorganizować stacjonarnie w bieżącym roku. W tym roku targi Expo w Nadarzynie odwiedzili pracownicy sektora przemysłowego jak również pracownicy naukowi i studenci.

Przez trzy dni targowe ponad 200 wystawców prezentowało swoje oferty dla branży przemysłowej. Warto zaznaczyć, że, w porównaniu z poprzednią edycją w 2019r, wyjątkowo dużo firm postawiło na zaprezentowanie się od strony robotyki.

To już kolejny rok udziału AUTOMATECH w Warsaw Industry Week. Nasze stoisko, jak zawsze, cieszyło się dużym zainteresowaniem, prezentowaliśmy różne technologie pozwalające na rozwój nowoczesnego zakładu produkcyjnego w kierunku przemysłu 4.0.

Wyraźnie widać było duże zainteresowanie robotem współpracującym GoFa™ CRB 15000 firmy ABB. To nowość w ofercie ABB, co jeszcze bardziej wzbudzało zainteresowanie klientów.

To prosty i jednocześnie potężny kreator łatwego programowania. Nasi inżynierowie prezentowali parametry GoFa:

Warto dodać, że rozbudowując linię produkcyjną o robota współpracującego należy wykonać pomiar siły cobota, tę usługę inżynierską można zamówić w naszej firmie. Obejrzyj nagranie jak wygląda profesjonalny pomiar siły cobota przeprowadzony przez inżynierów AUTOMATECH:

Niesłabnącym zainteresowaniem na naszym stoisku cieszyły się jak zawsze systemy wizyjne Cognex. Kontrola wizyjna na stałe zagościła na nowoczesnych liniach produkcyjnych, klienci cały czas poszukują aplikacji do sprawdzania produktów zgodnie ze wzorem, by maksymalnie wyeliminować błędy produkcyjne. AUTOMATECH od lat jest Partner System Integratorem Cognex. Dzięki wymagającemu systemowi szkoleń Cognex, nasi inżynierowie reprezentują wysokie kompetencje.

Zakres zastosowania przemysłowych systemów wizyjnych poszerza się, Cognex oferuje rozwiązania do bardzo wymagających linii produkcyjnych. Mówimy nie tylko o weryfikacji kodów kreskowych, wykrywaniu nadruku laserowego lub atramentowego, położenia i kluczowych wymiary nadruku, sprawdzaniu kontrastu, ilości znaków, weryfikacji treści OCR/OCV, ale również o rozwiązaniach z zastosowaniem sztucznej inteligencji, które również oferuje nasza firma AUTOMATECH.

Innowacyjne narzędzia VisionPro Deep Learning Cognex przeznaczone do pracy w środowisku produkcyjnym to połączenie sztucznej inteligencji (AI) z oprogramowaniem In-Sight lub VisionPro. Technologia głębokiego uczenia się wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji (AI) do uczenia robotów i maszyn tego, co dla ludzi jest naturalne – uczenia się na przykładach. Zobacz jakie są różnice między Deep Learning oraz tradycyjnymi rozwiązaniami systemów wizyjnych – link do porównania. Podczas Industry Week nie mogło zabraknąć na naszym stoisku komponentów firmy Mayser.

Ten niemiecki dostawca produktów bezpieczeństwa przemysłowego:

KUP MATY BEZPIECZEŃSTWA MAYSER
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

KUP ZDERZAKI BEZPIECZEŃSTWA MAYSER
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Zobacz krótkie nagranie jak wykonać samodzielny montaż listwy bezpieczeństwa MAYSER, z instrukcją w języku polskim:

Listwy bezpieczeństwa MAYSER charakteryzują się odpornością na pył oraz wysoką i niską temperaturę. Dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach, możliwy jest indywidualny nadruk, możliwe są także wersje ognioodporne. Są zgodne z normami EN 12978, ISO 13849-1 i ISO 13856-2. Wysoki stopień ochrony IP67.

Zastosowanie – zabezpieczenia krawędzi zamykających dla maszyn (przemysł, automatyka), bram, etapów, autobusów i kolei, w medycynie, logistyce i innych.

KUP LISTWY NACISKOWE BEZPIECZEŃSTWA MAYSER
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Dużym zainteresowaniem cieszyły się jak zawsze komponenty Bernstein oraz piloty zdalnego sterowania Conductix-Wampfler, a także wielu innych producentów, których nasza firma jest dystrybutorem: Siemens, ASM, Captron, Panasonic, Benedict, Themis, Phoseon, Seifert, Rittal.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem