Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

AUTOMATECH stosuje niezawodne komponenty CAPTRON

Od ponad 25 lat AUTOMATECH oferuje kilkadziesiąt usług inżynierskich oraz 180 000 produktów automatyki przemysłowej. Zrealizowaliśmy tysiące projektów w Polsce i za granicą.

Zespół inżynierów AUTOMATECH projektuje oraz modernizuje maszyny i linie produkcyjne. W naszych realizacjach zawsze stawiamy na rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo ludzi i maszyn, w wielu przypadkach z zastosowaniem produktów firmy Captron. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem komponentów Captron.

CASE STUDY

Doświadczenie i profesjonalizm nabierają szczególnego znaczenia w trudnych czasach. Każdy realizowany przez nas projekt w 100% odpowiada na potrzeby klienta. W AUTOMATECH często stosujemy komponenty Captron. Tak też się stało w przypadku poniższego projektu.

Jeden z dużych producentów z branży wyrobów elektronicznych i elektrycznych zamówił w naszej firmie modernizację maszyny do foliowania produktów elektrycznych.

Klientowi zależało na rozwiązaniu z zastosowaniem sterowania dwuręcznego tak, by przyciski pojemnościowe na maszynie można było obsługiwać w rękawicach roboczych. W przypadku takich przycisków liczy się ergonomia. Wystarczy delikatnie przyłożyć dłoń, żeby przycisk wykrył nacisk i zadziałał (w przypadku standardowych przycisków sterowania dwuręcznego praca jest mało komfortowa w 8-godzinnym cyklu pracy). Przyciski Captron świetnie sobie radzą w takich specyficznych sytuacjach i dlatego właśnie zostały zastosowane w tym projekcie.

SC3 Kompaktowy i wszechstronny przycisk safeCAP:

Captron to globalny dostawca czujników pojemnościowych i czujników optycznych do zastosowania w różnych branżach m.in. automatyce przemysłowej, budowie maszyn i urządzeń, transporcie publicznym, żywności i napojach i wielu innych.

W AUTOMATECH stosujemy komponenty Captron ze względu na ich najwyższą jakość i wyjątkową wytrzymałość, co jest warunkiem koniecznym w przypadku ekstremalnie trudnych warunków produkcyjnych. Niezawodność i, co za tym idzie, bezpieczeństwo mają w naszej firmie zawsze najwyższy priorytet.

KUP PRZYCISK SAFECAP SC3 CAPTRON
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem