AUTOMATECH stosuje niezawodne komponenty CAPTRON

Od ponad 25 lat Automatech oferuje kilkadziesiąt usług inżynierskich oraz 180 000 produktów automatyki przemysłowej; zrealizowaliśmy tysiące projektów w Polsce i za granicą.

Zespół inżynierów Automatech projektuje oraz modernizuje maszyny i linie produkcyjne. W naszych realizacjach zawsze stawiamy na rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo ludzi i maszyn, w wielu przypadkach z zastosowaniem produktów firmy Captron. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem komponentów Captron.

Case study

Doświadczenie i profesjonalizm nabierają szczególnego znaczenia w trudnych czasach. Każdy realizowany przez nas projekt w 100% odpowiada na potrzeby klienta. W Automatech często stosujemy komponenty Captron. Tak też się stało w przypadku poniższego projektu.

Jeden z dużych producentów z branży wyrobów elektronicznych i elektrycznych zamówił w naszej firmie modernizację maszyny do foliowania produktów elektrycznych.

Klientowi zależało na rozwiązaniu z zastosowaniem sterowania dwuręcznego tak, by przyciski pojemnościowe na maszynie można było obsługiwać w rękawicach roboczych. W przypadku takich przycisków liczy się ergonomia. Wystarczy delikatnie przyłożyć dłoń, żeby przycisk wykrył nacisk i zadziałał (w przypadku standardowych przycisków sterowania dwuręcznego praca jest mało komfortowa w 8-godzinnym cyklu pracy). Przyciski Captron świetnie sobie radzą w takich specyficznych sytuacjach i dlatego właśnie zostały zastosowane w tym projekcie.

SC3 Kompaktowy i wszechstronny przycisk safeCAP:

 • Powierzchnia dotykowa Ø 50 mm
 • Montaż Ø 22,5 mm
 • Kompatybilny z przekaźnikami bezpieczeństwa Siemens
 • Certyfikat TÜV SÜD (EN 574)
 • Optyczne informacje zwrotne:
  • zielona dioda LED (gotowa do użycia)
  • żółta dioda LED (przełącznik)
 • Kompatybilny z: 3SK1 Advanced, 3RK3 MSS, Simantic F-CPU
 • 100% wodoodporny i olejoodporny – IP69K, czujnik jest całkowicie zalany specjalną żywicą

Kup ten przycisk na automatechsklep.pl

Captron to globalny dostawca czujników pojemnościowych i czujników optycznych do zastosowania w różnych branżach m.in. automatyce przemysłowej, budowie maszyn i urządzeń, transporcie publicznym, żywności i napojach i wielu innych.

W Automatech stosujemy komponenty Captron ze względu na ich najwyższą jakość i wyjątkową wytrzymałość, co jest warunkiem koniecznym w przypadku ekstremalnie trudnych warunków produkcyjnych. Niezawodność i, co za tym idzie, bezpieczeństwo mają w naszej firmie zawsze najwyższy priorytet.

Zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie znajdą Państwo opisy wielu naszych realizacji oraz ofertę usługową:

www.automatechsklep.pl

www.bezpieczenstwo-maszyn.com

Komponenty Captron kupisz w sklepie internetowym:

www.automatechsklep.pl

Zachęcamy do kontaktu z inżynierami Automatech:
tel.: (22) 753 24 80, (22) 753 24 61
mail: biuro.warszawa@automatech.pl, zamowienia@automatech.pl

www.automatech.pl
www.automatechsklep.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com
Facebook
LinkedIn
YouTube

Zespół Automatech