Automatech zaprasza na Warsaw Industry Week 13-15.11.2019

Zapraszamy Państwa na stoisko Automatech podczas Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week, w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/W-wy.

Podczas trzech dni targowych 13-15 listopada, inżynierowie Automatech są do Waszej dyspozycji na stoisku nr 114 w hali E. Zaprezentujemy Państwu naszą pełną ofertę wraz z nowościami, w tym systemy operacyjne IoT oparte na chmurze, z analizą danych w czasie rzeczywistym.

Wydarzenie z roku na rok cieszy się rosnącym prestiżem w branży. Bez wątpienia to zasługa szerokiej oferty tematycznej kluczowej dla polskiego sektora przemysłowego. Poza tym odwiedzających przyciąga ogromna przestrzeń wystawiennicza oraz udogodnienia, na przykład bezpłatne wejście na teren targowy oraz również bezpłatny, ogromny parking.

Dużą atrakcją tegorocznej edycji będzie z pewnością ‘pojedynek człowieka z robotem w lutowaniu. Na Mistrzostw Polski w Lutowaniu wiosną br. o 3 sekundy lepszy czas miał człowiek, zobaczymy jak robot poradzi sobie tym razem.

Automatech
stoisko 114 hala E

Odbierz bezpłatną wejściówkę na Industry Week.

www.automatech.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com