Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Automotive 2019, 26-27.09.2019, Legnica

Konferencja Automotive już po raz piąty była miejscem dialogu pomiędzy firmami branży motoryzacyjnej oraz integratorami. AUTPMATECH, jak co roku, był Partnerem Konferencji.

Z roku na rok przybywa uczestników, w br. było ich 200, a 30 prelegentów przedstawiło 24 prezentacje. W czterech sesjach tematycznych poruszono istotne dla branży obszary: digitalizacja, automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, rozwiązania chmurowe, kwestie logistyczne w cyfrowych fabrykach oraz utrzymanie ruchu. Największe zainteresowanie jak zawsze budzą tematy związane z innowacjami. Przykładem jest choćby digital twin (cyfrowy bliźniak) – model produktu w wersji cyfrowej, który pozwala jeszcze przed startem produkcji ‘wyłapać’ możliwe, awaryjne sytuacje (temat cyfrowego bliźniaka opisywaliśmy tutaj).

W pierwszym dniu Konferencji Jan Auguściuk – Dyrektor Zarządzający AUTOMATECH wygłosił prelekcję pt. „Technologia pras z uwzględnieniem wymagań Industry 4.0, szybkości, elastyczności i bezpieczeństwa – case study”. Prezentacja, oparta na konkretnym przykładzie zrealizowanego projektu, spotkała się z dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do wysłuchania krótkiego nagrania eksperckiego z Janem Auguściukiem o potrzebie digitalizacji rozwiązań w dobie Przemysłu 4.0 na przykładzie analizy i monitoringu pras.

Ważnym punktem programu konferencji była debata ekspertów na temat technologii przyszłości w sektorze Automotive. Partnerem technicznym Konferencji była firma Siemens.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem