Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Bezpieczeństwo w AUTOMATECH podczas pandemii

W AUTOMATECH dbamy o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów.

Jak podaje WHO, aktualne dowody wskazują na to, że wirus powodujący COVID-19 rozprzestrzenia się między ludźmi poprzez kontakt ze skażonymi przedmiotami, powierzchniami lub przez bliski kontakt (w promieniu 1 m) z zakażonymi osobami poprzez wydzielinę z nosa i ust: ślinę, wydzielinę z dróg oddechowych lub kropelki wydzieliny.

Może się to wydarzyć podczas rozmowy, kaszlu, kichania czy śpiewu. Dlatego ważne jest zachowanie dystansu 1 m od innych osób, częste mycie rąk wodą i mydłem lub produktem na bazie alkoholu, zakrywanie ust podczas kichania lub kaszlu, a także regularne czyszczenie powierzchni. Jeśli nie jest możliwe zachowanie odległości 1 m od rozmówcy, należy założyć maseczkę.

W ramach przeciwdziałania skutkom pandemii w naszej firmie podejmujemy następujące środki ochronne w celu zminimalizowania skutków rozprzestrzeniania się wirusa:

W budynku firmy AUTOMATECH:

Zapraszamy do naszej firmy w formie, którą Państwo preferują: zdalnie lub osobiście – bezpieczeństwo w naszej firmie to najwyższy priorytet.

KUP PRODUKTY
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Poniżej zgromadziliśmy kilka źródeł wiedzy na temat bezpieczeństwa pracy podczas pandemii Covid-19, zachęcamy Państwa do zapoznania się z zaleceniami, których przestrzeganie ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i życie.

Źródło, zdjęcie główne:

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem