Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Bezpieczeństwo w Twoich rękach SIEMENS/AUTOMATECH

Bezpieczeństwo maszyn i linii produkcyjnych jest zawsze w centrum uwagi zarówno samego przedsiębiorcy jak i integratorów systemów.

Temat bezpieczeństwa pojawia się w wielu obszarach funkcjonowania firmy, w tym przy modernizacji układów sterowania, które odpowiadają za zachowanie ciągłości produkcji.

Konieczność modernizacji może wynikać z wielu przyczyn, na przykład z zastosowanego przestarzałego systemu bezpieczeństwa, który może spowodować awarię. Czy stać Cię na niespodziewany przestój produkcyjny? Uniknij nieoczekiwanego zatrzymania linii produkcyjnej i sprawdź jej stan techniczny korzystając z usług profesjonalnej firmy – integratora systemów AUTOMATECH.

Inżynierowie AUTOMATECH od wielu lat wdrażają profesjonalne rozwiązania najnowszych technologii z obszaru automatyki przemysłowej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Wieloletnie zaangażowanie AUTOMATECH zostało docenione przez Siemens w postaci wyróżnienia i nadania na początku 2019r. statusu Solution Partner Siemens. Taki status jest jednoznaczny z gwarancją stosowania przez AUTOMATECH światowych standardów Siemens, szczególnie w zakresie systemów bezpieczeństwa.

Prezentujemy Państwu mobilny panel SIMATIC HMI drugiej generacji SIMATIC HMI KTP900F, który z powodzeniem nie raz zastosowaliśmy u naszych klientów.

Nawet w przypadku większych zakładów produkcyjnych, złożonych lub zamkniętych maszyn, długich linii produkcyjnych lub linii produkcyjnych i systemów przenośników, mobilne panele operatorskie umożliwiają szybkie i precyzyjne ustawienie i pozycjonowanie podczas uruchamiania. Zapewniają one również krótsze czasy przestojów podczas ponownego oprzyrządowania, konserwacji i napraw.

Dostępne z wyświetlaczem 4, 7 lub 9-calowym i przewodowym połączeniem PROFINET, panele mobilne SIMATIC HMI drugiej generacji przenoszą funkcjonalność i wydajność paneli SIMATIC HMI Comfort na mobilne jednostki sterujące. Użytkownicy korzystają z większej elastyczności i wygody. Dzięki proporcjom proporcji obrazu 16:9 i 16 milionom kolorów znakomity panoramiczny wyświetlacz zapewnia przejrzyste, bogate w szczegóły wizualizacje, nawet w przypadku złożonych obrazów procesów i roślin.

Ponadto unikalny, podświetlany przycisk awaryjny STOP, 3-pozycyjny (OFF-ON-OFF) przycisk. Zezwolenia i elastyczne opcje analizy elementów bezpieczeństwa umożliwiają integrację poszczególnych jednostek sterujących w ramach architektury bezpieczeństwa.

W przypadku wyższych wymagań dotyczących jakości reprezentacji graficznej istnieje urządzenie z wyświetlaczem o przekątnej 9 cali.
KTP900 Mobile spełnia wymagania dotyczące wizualizacji bardziej złożonych procesów lub maszyn. 10 klawiszy funkcyjnych obsługuje funkcje dotykowe do obsługi połączonych funkcji dotykowych i klawiszowych.

Cechy produktu Siemens typ 6AV2125-2JB23-0AX0 SIMATIC HMI KTP900F:

KARTA PRODUKTU

Źródło:

www.siemens.com

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem