Brady

BRADY – Globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa, identyfikacji i rozwiązań w zakresie zgodności.

Działalność firmy rozpoczęła się w 1914 roku, kiedy Will Brady założył firmę W.H. Brady Company, sprzedającą kalendarze fotograficzne, wyszukane kolorowe wyświetlacze dla lodziarni i wyświetlacze w punktach sprzedaży. Skupienie się na jakości sprawiło, że w 1940 roku firma wprowadziła niezawodne etykiety, dzięki którym przewody i kable lotnicze mogły być identyfikowane nawet w przypadku wystawienia ich na działanie ekstremalnego ciepła. Od tego momentu, gdy wydajność ma największe znaczenie, firma Brady jest w stanie zaoferować niezawodne rozwiązanie w zakresie identyfikacji.

Zdj. Brady, siedziba firmy

Brady Corporation jest międzynarodowym producentem i dostawcą kompletnych rozwiązań identyfikujących i chroniących ludzi, produkty i miejsca. W Brady zaangażowanie w wydajność napędza decyzje biznesowe. Firma projektuje produkty i rozwiązania, żeby działały w sposób, którego inni nie są w stanie wykonać. Firma Brady jest precyzyjnie skoncentrowana na celach, co ma wpływ na osiąganie solidnych, długoterminowych wyników zarówno klientów jak i udziałowców. Krótko mówiąc, istotą Brady, a tym samym marki jest „wydajność”, zapewniona przez naukę i inżynierię:

 • Oferta zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach, w zastosowaniach o znaczeniu krytycznym
 • Własne zespoły inżynierskie skoncentrowane na rozwoju nowych technologii
 • 40 milionów dolarów rocznie inwestycji w badania i rozwój
 • Ponad 375 patentów

W obszarze identyfikacji, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, współpraca z firmą Brady przynosi wyraźne korzyści: we wszystkim na pierwszym miejscu stawiani są klienci, ponieważ najważniejszym celem jest zapewnienie im bezkonkurencyjnego doświadczenia. Forma nieustannie dąży do zwiększenia wydajności i doskonałości w produktach i w usługach, które działają w sposób, z którym inni po prostu nie mogą się równać.

Zdj. Brady, laboratorium

Brady Corporation jest preferowanym partnerem w zakresie identyfikacji w wielu branżach. Dziś, po stu latach, firma Brady nadal jest w czołówce firm w obszarach rozwiązywania problemów związanych z identyfikacją i ochroną w najbardziej wymagających branżach na świecie. Firma Brady to doświadczony, globalny partner któremu można zaufać.

Produkty firmy Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, ochronę, produktywność, wydajność i obejmują wysokowydajne etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukujące i oprogramowanie.

BRADY – JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH DOSTAWCÓW ROZWIĄZAŃ LOCKOUT/TAGOUT

Współpracuje zarówno z różnymi firmami, żeby realizować cele Go for Zero i przestrzegać zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy w dowolnym miejscu na świecie. Firma Brady oferuje nasze globalne doświadczenie klientom, wykorzystując wszystkie najlepsze światowe praktyki i niestandardowe rozwiązania w naszej ofercie Lockout/Tagout, by pomóc w zapobieganiu wszelkim wypadkom związanym z konserwacją, spowodowanym przez energię maszyny lub jej ruchome części.

Marka Brady zapewnia komponenty Lockout/Tagout w dziesięciu kategoriach:

 1. Blokady urządzeń elektrycznych
 2. Blokady kabli
 3. Pokrowce bezpieczeństwa dla przestrzeni zamkniętych
 4. Blokady zaworów i węży
 5. Zawieszki blokujące
 6. Stacje lockout/tagout
 7. Kłódki i etykiety do kłódek
 8. Grupowe skrzynki blokujące i stacje kontroli zezwoleń
 9. Zestawy lockout/tagout
 10. Zawieszki lockout/tagout

Zdj. Brady komponenty Lockout/Tagout

Produkty Brady sprawdzają się bez względu na wszystko – w ekstremalnych temperaturach produkcji, w warunkach narażenia na działanie chemikaliów i czynników atmosferycznych, a niektóre nawet w przypadku przerw w dostawie prądu – dostarczając krytycznych informacji, które chronią obiekty, produkty i ludzi, zawsze i wszędzie, gdy są potrzebne. Brady wyznacza standardy precyzji, jakości, trwałości i niezawodności.

Dlatego gdy wydajność produktu ma największe znaczenie, Brady jest właściwym wyborem.

Źródło: www.brady.eu