Cognex In-Sight, system wizyjny

Systemy wizyjne cognex In-Sight są niedoścignione w wykrywaniu i sprawdzaniu produktów. W połączeniu z biblioteką zaawansowanych algorytmów do akwizycji i przetwarzania obrazów, stanowią świetną rodzinę przemysłowych systemów wizyjnych.

Dostępne są w szerokiej gamie modeli, dzięki czemu zyskujemy możliwość konfiguracji systemu idealnie dobranego do potrzeb klienta, tak aby cena była możliwie niska. Cognex In-Sight są oferowane w następujących rodzinach:

  • In-Sight 7000 – autofokus, zintegrowane oświetlenie i optyka, możliwość zasilenia i obsługi zewnętrznego oświetlenia, Ip67, a wszystko to wbudowane w jedną małą obudowę.

140217153811_In-Sight_7000

  • In-Sight Micro – najmniejszy na świecie zintegrowany system wizyjny. Przystosowany do wszystkich tych aplikacji, w których zajmowane miejsce ma najwyższy priorytet, idealne do zastosowań robotycznych.Oferowane w szerokiej gamie produktów i oprogramowania, zaczynając od prostych systemów do prostych aplikacji, a kończąc na systemach do bardzo skomplikowanych analiz.

140217155547_cognex1

  • In-Sight 5000 jest to najlepiej sprzedający się produkt z serii InSight, jest ponad 15 modeli, a niektóre z nich są wyposażone w 5 megapixelową kamerę.

140217161222_Page3_5000_0299

UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU

Sprzęgła elektromagnetyczne | Kontrola

225544

Klient: „Względnie niski koszt systemu wizyjnego można łatwo uzasadnić – otrzymujemy karę 2000 USD za każdy błąd. System wizyjny działał przez 6 miesięcy – w tym czasie nigdy nie wypuściliśmy wadliwej części, ani też żadna część nie uległa usterce.” Pontiac Coil.

system_1In-Sight

zastosowanie

Kontrola dwóch rodzajów złącz – bolców i śrub gwiazdkowych – stosowanych w dwóch różnych rodzajach sprzęgieł kontrolowanych na linii. Dodatkowa kontrola parametrów.

efektPo 6 miesiącach pracy, In-Sight nie wypuścił wadliwej części, ani też żadna część nie uległa usterce. Łatwa programowalność systemu powala na prostą modyfikację programu w przypadku zmian projektowych lub procesowych.

ELEKTRONIKA

Radiator | Identyfikacja

112233

system_2DataMan

zastosowanie

Odczyt kodu QR umieszczonego na bocznym panelu radiatora (część układu elektronicznego alternatora), wykonanego z aluminium.

efekt

Innowacyjne algorytmy oprogramowania DataMan odczytują kody z różnych powierzchni. DataMan oferuje także podgląd pracy systemu w czasie rzeczywistym.

ZEWNĘTRZNE ELEMENTY NADWOZIA

Zderzaki z tworzyw sztucznych | Identyfikacja

224455

system_3

DataMan

zastosowanie

Odczyt kodów matrycowych 2D odlewanych na tworzywie sztucznym.

efekt

DataMan 8500 generuje kontrast pomiędzy kodem i tłem dzięki unikalnym ustawieniom Ultralight. Algorytmy IDMax dekodują kody o niskim kontraście odlane w tworzywie sztucznym.

Proszę przesłać broszuręProszę o przesłanie ofertyProszę o kontakt