Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Czy możesz sobie pozwolić na awarię?

Codzienna eksploatacja linii produkcyjnych z czasem prowadzi do naturalnego zużycia części. Tym bardziej, że niektóre maszyny i urządzenia pracują niemal całą dobę, by maksymalnie wykorzystać potencjał i zminimalizować czas przestojów.

Dodatkowo, producenci wprowadzają co jakiś czas ulepszone wersje produktów z nowymi funkcjonalnościami, dzięki czemu jeszcze lepiej adresują zmieniające się potrzeby klientów.

Doskonałą okazją do wymiany sprzętu na wyższą platformę czy nowszą wersję jest relokacja, często powiązana z koniecznością dostosowania maszyn do wymogów EU z punktu widzenia zapewnienia bezpieczeństwa.

W AUTOMATECH już od 1994 roku projektujemy i wdrażamy aplikacje z obszaru automatyki przemysłowej. Mamy w ofercie wszystkie najważniejsze usługi inżynierskie: przemysłowe systemy wizyjne, audyty bezpieczeństwa, modernizacje maszyn i urządzeń, dostosowanie maszyn do wymogów EU pod kątem bezpieczeństwa, budowa kompletnych układów sterowania, szaf sterowniczych, maszyn i urządzeń, laserowe stanowiska znakujące i wiele innych.

Inżynierowie AUTOMATECH zaprojektują i wykonają aplikacje związane z nowym obszarem Przemysłu 4.0: system operacyjny IoT oparty na chmurze z analizą danych w czasie rzeczywistym, roboty przemysłowe czy roboty współpracujące (coboty).

Najwyższa jakość naszych usług to, oprócz szkolonej na bieżąco kadry inżynierskiej, stosowanie w projektach komponentów uznanych, światowych dostawców m.in. Siemens, Cognex, ASM, Bernstein, Benedict, Panasonic, Omron, Captron, Pfannenberg, Emotron, Phoseon, Conductix-Wampfler, Rittal i wielu innych.

Na początku 2019r., poszerzając swoje kompetencje, AUTOMATECH dołączył do grona Solution Partners Siemens spełniając rygorystyczne normy techniki automatyzacji i gwarantując dogłębną, ekspercką wiedzę w wybranych obszarach.

W budowanych/modernizowanych układach sterowania nasi inżynierowie stosują serwonapędy Siemens i Panasonic. Poniżej opisy przykładowych produktów.

SINAMICS V90, SIEMENS

Sinamics V90 to napęd serwo składający się z: przekształtnika SINAMICS V90 oraz silnika serwo SIMOTICS S-FL6.

Charakterystyka:

WIĘCEJ O SERWONAPĘDACH SIEMENSA PRZECZYTAJ

WIELOFUNKCYJNY SERWOSILNIK MIANS A6SF, PANASONIC

Charakterystyka:

WIĘCEJ O SERWONAPĘDACH PANASONICA PRZECZYTAJ

Źródło:

Siemens

Panasonic

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem