Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Czy Twoja firma przetrwa próbę czasu?

Przemysł 4.0, internet rzeczy (IoT), sztuczna inteligencja – czy te pojęcia już funkcjonują w Twojej firmie?

A może uważasz, że firma funkcjonuje dobrze i nie potrzebujesz innowacji. Cytując za Impact ’17: „Jeśli cały czas masz ten sam model biznesowy, nigdy nie będziesz innowacyjny”.1 Jeśli więc Twoja firma dziś świetnie prosperuje, to niestety jutro coś może się ‘zawalić’: konkurencja Cię wyprzedzi, pojawią się nowe firmy w branży – opcji jest wiele. Zatem konieczna jest nieustanna zmiana, modyfikacja, dostosowanie do zmieniającego się rynku, by wykorzystać dostępne technologie w twoim przedsiębiorstwie.
Badania dotyczące innowacyjności pokazują, że Polska nadal zajmuje odległe pozycje w rankingach, za Malezją i Bułgarią, 2 mamy więc jeszcze dużo do zrobienia.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i chcesz jeszcze bardziej zwiększyć wydajność na Twojej linii produkcyjnej – skorzystaj z gotowej oferty Twojego dostawcy. Znana z innowacji firma Cognex oferuje inteligentne, przełomowe rozwiązanie – VisionPro ViDi. To oprogramowanie zaprojektowane do analizy obrazu specjalnie dla automatyki przemysłowej oparte na głębokim uczeniu się. To przełom w zakresie kompleksowej kontroli, lokalizacji części, klasyfikacji i rozpoznawania OCR.

VisionPro_ViDi _NR 2
ViDi_Cognex

Poniżej tabela porównawcza przygotowana przez Cognex 3VisionPro ViDi łączy specyfikę i elastyczność ludzkiej kontroli wzrokowej z niezawodnością, powtarzalnością i mocą skomputeryzowanego systemu – wszystko to w łatwym do wdrożenia interfejsie:

W porównaniu z kontrolą wzrokową człowieka W porównaniu z tradycyjną wizją maszynową Deep Learning
Bardziej spójne

Działa 24×7 i utrzymuje ten sam poziom jakości na każdej linii, każdej zmianie, w każdej fabryce.

Zaprojektowane do zastosowań trudnych do rozwiązania

Rozwiązuje złożone problemy związane z kontrolą, klasyfikacją i lokalizacją, które są niemożliwe lub trudne w przypadku klasycznych algorytmów opartych na regułach.

Wymaga mniej danych i mocy obliczeniowej

Trening wymaga setek obrazów zamiast milionów. Ponieważ obrazy są przechowywane lokalnie i wymagają minimalnych zasobów obliczeniowych, wdrożenie jest szybkie i niedrogie.

Bardziej niezawodne

Identyfikuje każdą wadę wykraczającą poza ustawioną tolerancję.

Łatwiejsza konfiguracja

Aplikacje można konfigurować szybko, przyspieszając tym samym weryfikację koncepcji i rozwoju.

Prosty interfejs szkoleniowy

Oprogramowanie zostało zaprojektowane z myślą o rzeczywistych warunkach fabrycznych, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy specjalistycznej.

Szybsze

Identyfikuje usterki w milisekundach, wspierając szybkie aplikacje i poprawiając przepustowość.

Tolerowane zmiany

W przypadku zastosowań, w których wymagana jest ocena dopuszczalnych odchyleń od kontroli.

Globalne wsparcie

Sieć inżynierów i ekspertów technicznych firmy Cognex zapewnia światowej klasy wsparcie aplikacyjne.

AUTOMATECH od lat współpracuje z firmą Cognex jako Partner System Integrator. Jako autoryzowany Integrator projektujemy i realizujemy aplikacje w następujących obszarach: wizyjna kontrola jakości, optyczne systemy pomiarowe, kompleksowe wdrożenia systemów wizyjnych, systemy wizyjne 3D, skanery kodów, a także projekty indywidualne przetestowane we własnym laboratorium. Nasz zespół to doświadczeni inżynierowie; projektują oraz wykonują aplikacje automatyki przemysłowej. Większość projektów ma charakter prototypowy odpowiadając na indywidualne zapotrzebowania klientów; mamy również w ofercie gotowe, powstałe na bazie wiedzy i naszym wieloletnim doświadczeniu.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem