Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny
Automatech » Dostawcy » Bernstein

Bernstein

Dostawca przemysłowych technologii bezpieczeństwa i obudów, w obszarach biznesowych DETECT i PROTECT wspiera klientów w realizacji Smart Factory.

BERNSTEIN AG jest liderem w rozwoju, produkcji i sprzedaży elektronicznych i elektromechanicznych systemów i komponentów do automatyki przemysłowej. Celem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów za pomocą innowacyjnych i standardowych produktów o jakości dostosowanej do ich wartości. Odpowiadają one naszym zintegrowanym, indywidualnym rozwiązaniom bezpieczeństwa.

BERNSTEIN AG oferuje standardowe komponenty i specyficzne rozwiązania z zakresu produktów – monitorowania, technologii czujników i technologii bezpieczeństwa. W rezultacie powstają produkty o wysokiej jakości i zgodnie z międzynarodowymi standardami.

HISTORIA BERNSTEIN AG
W czasach Republiki Weimarskiej bracia Bernsteinowie Hans i Herbert założyli w Lipsku firmę „Monopol”, która produkowała wyroby niskonapięciowe do elektrycznych systemów sterowania budynkami. Po zakończeniu II wojny światowej Hans Bernstein wraz z rodziną przeniósł się do Niemiec Zachodnich. W Porta Westfalica założył firmę „BERNSTEIN Spezialfabrik für Schaltkontakte”, z której rozwinęła się znana na całym świecie grupa BERNSTEIN.

BERNSTEIN AUTOMATYKA

Na przestrzeni lat firma BERNSTEIN zdobyła uznanie jako producent i dystrybutor elektromechanicznych komponentów do akwizycji i wstępnego przetwarzania sygnałów na arenie międzynarodowej. W ciągu swojej historii firma BERNSTEIN była ściśle zaangażowana we wszystkie najważniejsze osiągnięcia technologiczne w dzisiejszej przemysłowej technice bezpieczeństwa.

Obecnie BERNSTEIN AG jest liderem w rozwoju, produkcji i sprzedaży elektronicznych i elektromechanicznych systemów i komponentów do automatyki przemysłowej.

Celem działalności firmy BERNSTEIN AG jest dostarczanie komponentów bezpieczeństwa przemysłowego według potrzeb klientów poprzez innowacyjne i standardowe produkty o jakości dostosowanej do ich wartości. Odpowiadają one zintegrowanym, indywidualnym rozwiązaniom bezpieczeństwa.

SUKCES BERNSTEIN OD PONAD 70 LAT

Do mocnych stron BERNSTEIN AG należą przede wszystkim rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Realizujemy je od pomysłu poprzez doradztwo, rozwój, obróbkę i realizację z jednej ręki. To usługa, która odróżnia nas od innych i pozwala naszym klientom zrobić decydujący krok naprzód.

Oprócz klasycznej budowy maszyn i urządzeń BERNSTEIN obsługuje klientów w zakresie budowy wind, produkcji samochodów, techniki rolniczej, techniki przenośników podłogowych, automatyki, obróbki drewna, techniki energetycznej, AS-Interface i ATEX – to tylko kilka przykładów. Bezpośredni dialog, niezawodne produkty i hasło „wszystko z jednej ręki” to obietnica dla Ciebie.

ASORTYMENT BERNSTEIN AG

Struktura działu technicznego firmy BERNSTEIN pozwala na efektywne połączenie kompetencji następujących działów:

i tym samym stworzenie synergii, która zapewnia klientom maksymalne korzyści. Efektywne połączenie tych synergii we wszystkich działach naszej firmy i produktach pozwala na realizację procesów pozyskiwania, przetwarzania i transmisji sygnałów z jednego źródła.

1. BERNSTEIN DETECT – TECHNOLOGIA BEZPIECZEŃSTWA
Wyłączniki elektromechaniczne BERNSTEIN charakteryzują się korzystnym stosunkiem ceny do jakości oraz wysoką niezawodnością na różnych poziomach napięcia.

Asortyment grupy produktów DETECT obejmuje między innymi:

Szeroki wybór typów, rozmiarów, funkcji łączeniowych i elementów wykonawczych umożliwia niemal każde zastosowanie. Oprócz tego szerokiego programu czujników standardowych BERNSTEIN opracowuje również indywidualne rozwiązania, które są projektowane ściśle wg. zapotrzebowania klienta.

KUP WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY TYP IN73 BERNSTEIN
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

2. BERNSTEIN PROTECT – TECHNOLOGIA OBUDÓW
Firma BERNSTEIN AG, mająca długą tradycję w produkcji obudów, łączy doskonałą technologię obudów, zaprojektowaną do obudowywania różnorodnych aplikacji, z nowoczesnymi i zmiennymi systemami podwieszania. Portfolio produktów uzupełnia szeroka gama aluminiowych i plastikowych skrzynek zaciskowych, jak również okablowanie i obwody w obudowach standardowych i sterowniczych, spełniających specyficzne wymagania klientów.

Asortyment grupy produktów PROTECT obejmuje:

KUP SYSTEMY NOŚNE BERNSTEIN
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

3. BERNSTEIN – OBSZAR KOMPONENTÓW DO WIND I SCHODÓW RUCHOMYCH
Bezpieczne. Indywidualne – dla Twojej aplikacji.

Regulatory prędkości obrotowej, kontakty drzwiowe, wyłączniki krańcowe, kontakty urządzeń bezpieczeństwa, kontakty stref drzwiowych – od początku istnienia BERNSTEIN AG przemysł dźwigowy odgrywał ważną rolę i wpływał na firmę bardziej niż jakakolwiek inna branża.

„Jakość made in Germany” wyrobiła sobie markę na całym świecie, a charakterystyczne czerwone wyłączniki i kontakty drzwiowe BERNSTEIN kształtują wizerunek w wielu windach i schodach ruchomych.

Krok po kroku blokady elektromechaniczne znajdują zastosowanie w przemyśle dźwigowym. Czy to w platformach podnoszących w budynkach użyteczności publicznej czy też w urządzeniach podnoszących służących do ominięcia kilku schodów, wyłącznik bezpieczeństwa z blokadą osłony SLC może być stosowany w wielu zastosowań.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ O ZASTOSOWANIU
KOMPONENTÓW BERNSTEIN DO WIND

POBIERZ ULOTKĘ W JĘZYKU POLSKIM

POBIERZ KATALOG KOMPONENTÓW DO WIND I
SCHODÓW RUCHOMYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM

KUP KOMPONENTY DO WIND I SCHODÓW RUCHOMYCH BERNSTEIN
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Produkty i ich kluczowe funkcje są rozwijane od 2011 we własnym centrum technologicznym firmy. Celem jego działalności jest tworzenie innowacyjnych i zorientowanych na rynek produktów dla indywidualnych wymagań klienta. Jednym z głównych zadań Centrum Technologii jest również zapewnienie gwarancji wysokiej jakości i nowoczesnego designu https://www.bernstein.eu/en.

JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO W BERNSTEIN AG

Szeroki wybór typów, rozmiarów, funkcji łączeniowych i elementów wykonawczych umożliwia niemal każde zastosowanie. Oprócz tego szerokiego programu czujników standardowych BERNSTEIN opracowuje również indywidualne rozwiązania, które są projektowane ściśle wg. zapotrzebowania klienta.

Jako przedsiębiorstwo działające na skalę międzynarodową, BERNSTEIN AG jest w pełni świadomy swojej roli i odpowiedzialności w odniesieniu do zrównoważonego i świadomego ekologicznie biznesu. Dlatego też od 1996 roku posiada certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001. W ślad za tym w 2016 roku nastąpiła certyfikacja systemu zarządzania środowiskiem zgodnie z normą DIN EN ISO 14001.

BERNSTEIN AG nie stoi w miejscu. Od tego czasu systemy są stale rozwijane i dostosowywane do aktualnych standardów w zależności od potrzeb.

POBIERZ AKTUALNE CERTYFIKATY

BERNSTEIN POLSKA

Komponenty BERNSTEIN AG od wielu lat można zakupić w naszej firmie AUTOMATECH.

Oferujemy bardzo szeroki asortyment produktów BERNSTEIN ze wszystkich grup komponentów.

Opis skrótów:

BERNSTEIN AG – BERNSTEIN Aktiengesellschaft w skrócie: AG – spółka akcyjna w Niemczech.

BERNSTEIN Gmbh – BERNSTEIN Gesellschaft mit beschränkter Haftung, w skrócie: GmbH – spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

KUP PRODUKTY BERNSTEIN
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Źródło, tłumaczenie:

https://www.bernstein.eu/en/

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem