Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny
Automatech » Dostawcy » Conductix-Wampfler

Conductix-Wampfler

Linia pilotów radiowych Jay électronique zgodna z najwyższymi standardami bezpieczeństwa
aż do SIL 3 PL e.

Dostawca Conductix-Wampfler, należący w całości do grupy Delachaux, jest jednym ze światowych liderów w projektowaniu oraz produkcji systemów przesyłu energii i danych dla urządzeń i maszyn mobilnych. Firma jest obecna w 50 krajach na świecie, dzięki własnym organizacjom sprzedaży oraz partnerom biznesowym. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala zaproponować ergonomię i dostosowane funkcje, warianty, akcesoria i konfiguracje, które będą spersonalizowane w zależności od aplikacji.

W lipcu 2019 roku firma Conductix-Wampfler przejęła francuskiego dostawcę Jay électronique, który rozpoczął swoją działalność w 1962 roku, także w 2022 roku marka obchodzi 60-lecie działalności.

Oferta Jay Électronique ma zastosowanie dla niemal każdego rodzaju maszyny i różnych gałęzi przemysłu, przede wszystkim w branży logistycznej i magazynowej – podstawowe urządzenia sterujące z komunikacją jednokierunkową oraz interaktywne urządzenia sterujące z komunikacją dwukierunkową. Dla różnych środowisk i wymogów bezpieczeństwa oferowane są piloty zdalnego sterowania również dla obszarów zagrożonych wybuchem (ATEX) i o poziomach bezpieczeństwa do SIL 3 PLe.

POBIERZ KATALOG – ZDALNE STEROWANIE RADIOWE
URZĄDZENIAMI PRZEMYSŁOWYMI

ROZWIĄZANIA RADIOSAFE:

Kompleksowa linia pilotów radiowych Jay, zgodna z najwyższymi standardami bezpieczeństwa aż do SIL 3 PL e, oferuje klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie: zasilania energią, transmisji danych i zdalnego sterowania, w tym zdalnego zatrzymania awaryjnego floty.

Komponenty JAY ELECTRONIQUE od Conductix-Wampfler są dostępne w AUTOMATECH.

KUP PRODUKTY
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem