Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny
Automatech » Dostawcy » Panasonic

Panasonic

Partner dla firm z branży B2B dostarczający nowoczesne komponenty i usługi bazujące na innowacyjnej technologii.

Zgodnie z misją swojej firmy, Panasonic oferuje różnorodne technologie komponentów, urządzeń i rozwiązań wyposażonych w innowacyjne funkcje odpowiadające na potrzeby współczesnej automatyki przemysłowej.

Od momentu założenia firmy przez Konosuke Matsushitę w 1918 roku podejście do działalności oraz filozofia zarządzania pozostają bez zmian. Podstawową Filozofią Biznesu Panasonic jest „poświęcenie się postępowi i rozwojowi społeczeństwa oraz dobrobytowi ludzi poprzez działalność biznesową, podnosząc w ten sposób jakość życia na całym świecie”. Dzięki podejściu opartemu na nieograniczonym potencjale technologii, Panasonic działa z pasją w tworzeniu i wprowadzaniu rzeczy w życie.

Dzięki wiedzy na temat technologii urządzeń i rozwiązań, kultywowanej dzięki dziedzictwu, globalnemu podejściu i współpracy z klientami, Panasonic dostarcza indywidualne rozwiązania, które elastycznie reagują na otoczenie rynkowe.

Najważniejsze informacje o firmie Panasonic:

PANASONIC INDUSTRY EUROPE

Działając w ponad 18 krajach w Europie, Panasonic wdraża międzynarodowe zobowiązania dotyczące usług w lokalne rozwiązania zorientowane na klienta. Opierając się na ponad 100-letnim dziedzictwie swojej firmy macierzystej Panasonic Corporation, we wszystkim, co robi stara się uczynić świat lepszym. Łącząc japońską precyzję i solidność z europejską kreatywnością i designem projektuje przyszłość.

Systemy i moduły Panasonic są wzajemnie połączone i oferują korzyści dla klientów w wielu aplikacjach. Opracowane oprogramowanie wzbogaca portfolio sprzętowe wspierając klientów w ich codziennych procesach biznesowych, jednocześnie zapewniając im kompleksowe rozwiązania w zakresie przemysłu 4.0.

W Centrach Doświadczeń w całej Europie, pracownicy Panasonic doradzają klientom, znajdując, zalecając i wdrażając rozwiązania dostosowane do ich potrzeb, w różnych sektorach biznesu. Panasonic wdraża strategie doskonałości usługowej i operacyjnej, tworząc silną sieć europejskich klientów i partnerów dystrybucyjnych.

Poprzez zachęcanie i sponsorowanie przyszłych talentów w pionierskich projektach oraz zapraszanie ekspertów z różnych dziedzin biznesu, Panasonic stale poszerza wiedzę pracowników.

PORTFOLIO PANASONIC INDUSTRY

Wszystkie cele korporacyjne firmy Panasonic są związane z jakością, bezpieczeństwem pracy, bezpieczeństwem informacji oraz środowiskiem.

Zakres działalności firmy Panasonic Industry można podzielić na cztery główne grupy:

OFERTA PANASONIC W OFERCIE AUTOMATECH

W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz komponentów Panasonic. Należą do nich między innymi:

ZAANGAŻOWANIE PANASONIC W ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ NA ŚWIECIE

Panasonic zobowiązał się do przestrzegania najwyższych standardów globalnego zrównoważenia środowiskowego, żeby osiągnąć cel A Better Life, A Better World. W 2017 roku Korporacja Panasonic sformułowała Wizję Środowiskową Panasonic 2050 w celu określenia własnych inicjatyw w zakresie odpowiedzi na oczekiwania i prośby interesariuszy. Zgodnie z Wizją środowiskową 2050, Panasonic Industry Europe pracuje nad stworzeniem i bardziej efektywnym wykorzystaniem energii, która przekracza ilość zużywanej energii, dążąc do stworzenia społeczeństwa o bardziej zrównoważonym stylu życia. Panasonic rozwija technologie poprawiające energooszczędność produktów oraz wprowadza innowacyjne procesy produkcyjne w celu zmniejszenia ilości zużywanej energii. Ponadto rozwija działalność w zakresie wytwarzania i przechowywania energii, aby przyczynić się do powstania nowych systemów społecznych, takich jak społeczeństwo wodorowe, w celu zwiększenia wykorzystania czystej energii.

Chcąc promować efektywne wykorzystanie zasobów, Panasonic Industry Europe dąży do zrównoważonego wykorzystania zasobów poprzez recykling produktów. Fabryki w Japonii i Belgii są pierwszymi dwoma fabrykami Panasonic, które z powodzeniem stały się wolne od emisji CO2. Osiągnęliśmy to dzięki zainstalowaniu systemów wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, takich jak system fotowoltaiczny i system wytwarzania energii wiatrowej, pozyskiwaniu energii elektrycznej w 100% ze źródeł odnawialnych oraz wykorzystaniu kredytów węglowych w celu zrównoważenia emisji CO2 z paliw kopalnych.

W siedzibie w Ottobrunn w Niemczech, Panasonic stale poszukuje nowych i innowacyjnych sposobów na zmniejszenie codziennego wpływu na środowisko poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. We wrześniu 2020 roku Panasonic Industry Europe zrobił kolejny krok w kierunku Panasonic Environmental Vision 2050, instalując na dachu siedziby głównej 580 modułów fotowoltaicznych typu „HIT N325”. Od października 2020 roku te panele słoneczne będą produkować 100% energii zużywanej przez działalność Panasonic w Ottobrunn w Niemczech.

KUP PRODUKTY PANASONIC
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem