Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny
Automatech » Dostawcy » Pfannenberg

Pfannenberg

Elektrotechnika dla przemysłu.

Pfanneberg to firma działająca w branży elektrotechnicznej na całym świecie, oferująca innowacyjne rozwiązaniami wszędzie tam, gdzie są one niezbędne do ochrony ludzi, maszyn i środowiska.

Firma Pfannenberg to przedsiębiorstwo, oferujące dla przemysłu innowacyjne produkty elektrotechniczne najwyższej jakości. Centrala Pfannenberg mieści się w Niemczech, w Hamburgu. Natomiast pozostałe oddziały zlokalizowane są między innymi w Brazylii, Chinach, Rosji, Anglii, Francji, Singapurze, we Włoszech i Stanach Zjednoczonych. Tym samym firma należy do globalnych graczy w branży elektrotechnicznej.

Zakres produktów obejmuje komponenty i rozwiązania systemowe dla zarządzania ciepłem i chłodzenia procesowego obudów elektrycznych, sygnalizację optyczną i akustyczną, chillery oraz indywidualne rozwiązania, dostosowane do potrzeb Klienta.

Komponenty Pfanneberg mają zastosowanie w różnych sektorach: w automatyce przemysłowej w zakresie bezpieczeństwa, w różnych procesach przemysłowych, w ostrzeganiu w strefach niebezpiecznych, przed katastrofami, jak również w projektach z zakresu sztuki świetlnej i iluminacji.

ROZWIĄZANIA DLA TRUDNYCH WARUNKÓW ŚRODOWISKOWYCH

Oferta Pfanneberg jest także dedykowana do specyficznych warunków otoczenia:

GŁÓWNE OBSZARY BIZNESOWE PFANNENBERG

Ochrona wrażliwych komponentów o wysokiej wydajności i obniżenie kosztów dzięki wysokiej efektywności energetycznej i łatwości serwisowania. Firma Pfannenberg oferuje najwyższej jakości produkty oraz bezpłatne narzędzie programowe do bezpiecznego wymiarowania rozwiązań z zakresu zarządzania termicznego.

Rozwiązania:

Firma Pfannenberg produkuje zgodne ze standardami urządzenia sygnalizacyjne, ostrzegawcze i alarmowe. Dodatkowo funkcja 3D-Coverage wizualizuje rzeczywistą wydajność w danej przestrzeni dla każdego zastosowania.

Globalna konkurencja popycha do przodu automatyzację przemysłowych procesów produkcyjnych. Prowadzi to do powstawania złożonych systemów i zaostrzonych standardów bezpieczeństwa. Wiemy, jak powstają zagrożenia, dlatego naszym celem jest doradzanie projektantom, zamawiającym i osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo w zakresie rozwiązań sygnalizacyjnych o najwyższym stopniu bezpieczeństwa.

Pfanneberg jako pierwszy producent umożliwia wykorzystanie przestrzennej wydajności urządzeń sygnalizacyjnych do planowania. Poprzez wizualizację zdolności każdego urządzenia sygnalizacyjnego do pokrycia całego pomieszczenia, Pfanneberg zapewnia najwyższą jakość planowania i bezpieczeństwa. W ten sposób można również określić koszt i zużycie energii na metr sześcienny powierzchni sygnalizacji. W ten sposób Pfanneberg zapewnia klientom rozwiązania, które dokładnie spełniają ich wymagania oraz warunki otoczenia.

Rodzaje technologii sygnalizacyjnych:

Firma Pfannenberg oferuje pełen zakres produktów i wsparcia, żeby pomóc w tworzeniu i eksploatacji niezawodnych i wydajnych rozwiązań chłodzenia cieczą, dostosowane do potrzeb klienta na całym świecie.

Seria PC 2500, CCE, EB – to chłodzone powietrzem i wodą chillery gotowe do podłączenia. Ze względu na rozporządzenie UE, wszystkie nasze agregaty chłodnicze są już przestawione na wspólne, mniej szkodliwe czynniki chłodnicze.

Chillery Pfanneberg to 100 % rozwiązanie systemowe dla wszystkich sektorów przemysłu. Mogą być połączone z wymiennikami ciepła powietrze/woda w rozwiązanie bezobsługowe i oferują decydujące korzyści w zastosowaniach, w których warunki otoczenia są zbyt uciążliwe dla konwencjonalnych urządzeń chłodniczych lub wymagany jest bardzo wysoki IP. Obszary zastosowań agregatów chłodniczych sięgają od obrabiarek, laserów, obróbki tworzyw sztucznych i energii alternatywnej po przemysł spożywczy, napojów i farmaceutyczny.

Rozwiązania:

GWARANCJA, CERTYFIKATY

Ścisłe zarządzanie jakością i precyzyjne zasady kontroli gwarantują wymaganą funkcjonalność i niezawodność naszych produktów nawet po wielu latach eksploatacji. Pfanneberg oferuje 10-letnią gwarancję na wybrane linie produktów technologii sygnalizacyjnej.

Komponenty Pfanneberg są dostarczane do klientów dopiero po przeprowadzeniu wyczerpujących procedur testowych. Zobacz wszystkie certyfikaty Pfanneberg LINK.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Z perspektywy biznesowej, zrównoważone działanie oznacza dla Pfanneberg zaangażowanie środowiska, gospodarki, ale także społeczeństwa i pracowników. Firma łączy elastyczność firmy rodzinnej ze zdolnością do działania w ramach globalnej sieci. Ważne jest połączenie tradycji z innowacyjnością, żeby móc działać w sposób zorientowany na przyszłość.

Ważnym atutem Pfanneberg są rozwiązania niestandardowe.

Skontaktuj się z nami, żeby omówić wymagania dotyczące Twojego konkretnego projektu.

KUP PRODUKTY PFANNENBERG
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem