Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

DREMA – Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi
i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego
i Meblarskiego, 13-16.09.2022 MTP

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA już za nami. To jedne z niewielu tego typu wydarzeń, które nie zawiesiły działania w 2020 i 2021 roku. Bez wątpienia spotkania, warsztaty i konferencje face to face ułatwiają budowanie relacji.

Przez kolejne cztery dni targowe odwiedzający mieli okazję do odwiedzenia trzystu wystawców z branży drzewnej i meblarskiej, reprezentujących 15 krajów, przede wszystkim z Polski, ale także z Włoch, Turcji czy Ukrainy.

Po świetnych wynikach w 2021 roku, obecna sytuacja na świecie wpływa na pogorszenie wyników w branży drzewnej. Wystawcy zaprezentowali zarówno nowości jak i standardową ofertę, chcąc jeszcze bardziej zainteresować swoją działalnością. 13 najbardziej innowacyjnych produktów zostało nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP.

W tym roku zaplanowano dodatkową, wyjątkową aktywność: na terenie targów zorganizowano Fabrykę Mebli na Żywo, meble wyprodukowane podczas dni targowych zostaną przekazane dla dzieci z domów dziecka we Lwowie na Ukrainie.

LAMPY UV LED DO UTWARDZANIA LAKIERÓW

Nasza firma również działa w branży drzewnej i meblarskiej. Oferujemy sprawdzone rozwiązania kontroli wizyjnej, przeprowadzamy modernizacje, a także projektujemy i wdrażamy systemy do utwardzania lakierowanych powierzchni lampami UV LED firmy Phoseon – skontaktuj się z nami.

KUP LAMPY UV LED PHOSEON
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Źródło zdjęcia głównego:

https://www.drema.pl/pl

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem