Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Drivetrain Analyzer Cloud Siemens - zmiana nazwy i aktualizacja funkcji

Aplikacja do monitorowania oparta na sztucznej inteligencji i chmurze.

Niezależnie od tego, czy chodzi o falowniki, silniki, czy inne maszyny obrotowe i nieobrotowe – innowacyjna aplikacja Drivetrain Analyzer Cloud (poprzednio: SIDRIVE IQ Fleet) pozwala uzyskać kompleksowy przegląd stanu układu napędowego.

Monitorowanie i analiza stanu układu napędowego w chmurze

Dzięki aplikacji Drivetrain Analyzer Cloud i modułowi monitorującemu plug-and-play IOT, zawsze masz szczegółowy przegląd aktualnego stanu systemu z różnych perspektyw. Pozwala to wykrywać anomalie, zanim spowodują one problemy. Otrzymujesz na czas ostrzeżenia o potencjalnych awariach podzespołów, żeby uniknąć nieplanowanych przestojów i zaplanować naprawy.

Ekonomiczna analiza i monitorowanie stanu technicznego Kompleksowe monitorowanie układu napędowego Elastyczność i otwartość dzięki najlepszym w swojej klasie modelom udostępniania danych Przejrzystość operacyjna i wzrost wydajności
Możesz skorzystać z tej opłacalnej aplikacji i przenieść swój układ napędowy do chmury. Dzięki niewielkiej inwestycji początkowej w sprzęt i elastycznemu modelowi płatności za użytkowanie możesz w dużej mierze uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z nieplanowanymi przestojami. Poza tym możesz monitorować swoje maszyny i systemy z różnych punktów widzenia. Dzięki Drivetrain Analyzer Cloud masz przegląd całego układu napędowego. Możesz monitorować falowniki, silniki zasilane przez falowniki, podłączone bezpośrednio do sieci, czy nawet silniki serwo, silniki DC, a także motoreduktory i przekładnie, sprzęgła, wentylatory, pompy i inne komponenty w jednej aplikacji działającej w chmurze. Oznacza to, że jesteś w pełni poinformowany o stanie układu napędowego przez cały czas. Najwyższej klasy modele udostępniania danych zapewniają wysoką użyteczność i łatwość użytkowania. Potężne interfejsy umożliwiają eksportowanie danych do chmur i systemów innych firm. Otwiera to drzwi do elastycznych modeli biznesowych. Drivetrain Analyzer Cloud zapewnia wysoki poziom przejrzystości. Aplikacja dostarcza natychmiastowe informacje o awariach i określonych typach błędów, takich jak: uszkodzenia łożysk, niewyważenie lub niewspółosiowość, pomagając w ten sposób zapobiegać nieplanowanym przestojom. Dostarcza również ważnych danych na temat emisji CO2, zużycia energii i kosztów energii. Pozwala to na jednoczesną poprawę wydajności i efektywności energetycznej.

Wiedza firmy Siemens w zakresie domen i analiza układu napędowego

Dzięki Drivetrain Analyzer Cloud firma Siemens łączy dwie aplikacje Analyze MyDrives i SIDRIVE IQ Fleet w jednej innowacyjnej aplikacji. Otrzymujesz wszystko z jednego źródła: zapobieganie awariom silnika poprzez analizy oparte na danych i wykrywanie anomalii za pomocą wstępnie wyszkolonych algorytmów i cyfrowych bliźniaków silnika.

Dlaczego warto monitorować silniki?

Zobacz, jak Drivetrain Analyzer Cloud od Siemens jest wykorzystywany w różnych branżach >>>

Scottish Water, Wodociągi publiczne, Szkocja
drivetrain-analyzer-cloud-reference-siemens-geraetewerk-erlangen
Siemens AG, Fabryka elektroniki, Niemcy
drivetrain-analyzer-cloud-motor-reference-babcock-international
Babcock International, Operator zakładu i dostawca usług, Marine UK
drivetrain-analyzer-cloud-motor-reference-grundfos-danish-crown
Grundfos / Danish Crown, FMCG Grundfos Producent pomp, Niemcy ZOBACZ FILM

Źródło: na podstawie tłumaczenia siemens.com

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem