Działalność handlowa

Jedną z usług Automatech jest działalność handlowa. Od ponad 20 lat dostarczamy komponenty do polskich firm dbając o to, by oferowane produkty były przede wszystkim dobrze dostosowane do potrzeb klientów oraz niezawodne. Dlatego korzystamy wyłącznie z doświadczonych producentów, takich jak: Omron, Bernstein, Benedict, Emotron, ASM, Pfannenberg, Tele, SAE.
Budujemy relację z klientem, w której staramy się być postrzegani jako ktoś więcej niż sprzedawca – działamy jako doradcy techniczni, chętnie służąc wiedzą i pomocą naszym klientom. Dzięki temu, że nasza działalność obejmuje bardzo szeroko rozumiane usługi inżynierskie,  analizujemy z klientem jego potrzeby i możliwości i podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Z tego też względu, kładziemy szczególny nacisk na  staranny dobór oferowanych produktów, stosowanie i sprzedaż tylko tych produktów, które cechują się wysoką jakością i bezawaryjnością działania. Nasze doświadczenie i doskonała znajomość  cech i możliwości oferowanego asortymentu owocuje długoletnią współpracą z szerokim gronem stałych i  zadowolonych klientów.

Na naszym magazynie znajduje się ponad 1000 pozycji z asortymentu automatyki przemysłowej dostępnych od ręki. Dział sprzedaży to wykwalifikowani doradcy służący pomocą w doborze komponentów.

Zapraszamy do przesłania zapytania: biuro.warszawa@automatech.pl