Emotron

Napęd Emotron FDU AC został opracowany w celu kontroli przepływu i ciśnienia. Zapewnia wydajną i niezawodną pracę pomp, wentylatorów i sprężarek, zmniejszając koszty energii i konserwacji. Seria obejmuje moc do 3000 kW. Dostępne zarówno w obudowie z certyfikatem IP54, jak i IP20 / 21.

Ochrona przed uszkodzeniami i przestojami
Ochrona dzięki płynnemu włączaniu i wyłączaniu. Zredukowane prądy rozruchowe pozwalają na zastosowanie mniejszych bezpieczników, kabli oraz pozwalają na oszczędność energii. Kontrolowane przerwy eliminują ryzyko uderzenia hydraulicznego i innych kosztownych uszkodzeń. Wbudowany monitor obciążenia i unikalna funkcja Load Curve Protection chronią proces przez natychmiastowe wykrycie każdej sytuacji, która może spowodować nieskuteczność lub uszkodzenie. Te wczesne ostrzeżenia i zatrzymania awaryjne w obszarze przeciążenia i niedociążenia pozwalają na skuteczne działania prewencyjne.

Oszczędność energii i optymalizacja działania
Emotron FDU reguluje przepływ i ciśnienie poprzez ciągłe dostosowywanie prędkości silnika. Nie ma zmarnowanej energii i niepotrzebnego zużycia sprzętu. Funkcja snu dodatkowo zmniejsza zużycie energii, wstrzymując silnik, gdy nie jest używany. Funkcja automatycznego płukania pompy zwiększa wydajność. Wielokrotna kontrola pompy lub sprężarki jest niezawodną i opłacalną metodą utrzymywania stałego przepływu lub ciśnienia pomimo różnych wymagań. Emotron FDU steruje maksymalnie siedmioma napędami.

Emotron CDU / CDX
Kontrola prędkości podnosi wartość pracujących urządzeń Integracja kontroli prędkości zwiększa możliwości maszyny i umożliwia zwiększenie obrotów. Istnieje możliwość dostawy rozwiązanie plug-and-play z wbudowaną inteligencją, oferującą uproszczoną instalację, oszczędność energii i większą niezawodność procesu.
http://www.emotron.com/products/ac-drives/emotron-fdu/

Proszę przesłać broszuręProszę o przesłanie ofertyProszę o kontakt