Emotron

Od 35 lat firma EMOTRON dostarcza wydajne i niezawodne produkty sterowanie silnikami elektrycznymi, a swój know-how stale wykorzystuje do tworzenia coraz efektywniejszych rozwiązań technicznych. Firma dostarcza produkty elektryczne, systemy i usługi dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej, energetyki, przemysłu i konsumentów.

EMOTRON to preferowany partner w zakresie energooszczędnych produktów i rozwiązań, innowacyjnych w zakresie zielonej technologii. Firma łączy najnowocześniejszą technologię z prostą, intuicyjną obsługą. Prostota nie oznacza tylko łatwości obsługi, ale także elastyczność i dostępność pracowników, będących wsparciem serwisowym dla klientów.

Zaangażowani w jakość, niezawodność i szybki serwis – to główne zalety EMOTRON.

EMOTRON oferuje rozwiązania, które wykraczają poza poprawę wydajności w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Chodzi również o to, aby klienci mogli przeznaczyć swoją energię na właściwe rzeczy. Kiedy nie musisz martwić się o kosztowne przerwy w pracy lub uszkodzenia sprzętu, możesz skupić się na działaniach zapobiegawczych i doskonaleniu procesu.

Klienci EMOTRON to użytkownicy końcowi i producenci OEM pracujący w energetyce, branży wodno-ściekowej, górnictwie, przemyśle przetwórczym i innych. Doświadczenie i kompetencje w tych obszarach oznaczają, że EMOTRON oferuje rozwiązania dopasowane do potrzeb, niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy produkt, czy kompletny system napędowy dostosowany do konkretnych wymagań. Współpraca z EMOTRON oznacza bycie klientem premium, z bezpośrednim połączeniem z rdzeniem firmy i dostępem do światowej sieci serwisowej.

EMOTRON towarzyszyć klientom w każdym miejscu na świecie, w którym prowadzą działalność poświęcając im osobistą uwagę. Usługi EMOTRON obejmują wsparcie techniczne, szkolenia, inżynierię, uruchomienie, usuwanie usterek i naprawy, w przypadku umów serwisowych i konserwacyjnych.

Proszę przesłać broszuręProszę o przesłanie ofertyProszę o kontakt