Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Energooszczędne i bezobsługowe rozwiązania do oświetlania szaf przemysłowych od Seifert Systems

Ponad 55-letnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie przemysłowego zarządzania ciepłem.

Firma Seifert Systems jest obecna w szeroko rozumianym zakresie zarządzania ciepłem w przemyśle w następujących obszarach: wentylacja, chłodzenie, osuszanie, ogrzewanie oraz kontrola i oświetlenie obudów i szaf dla przemysłu automatyki, telekomunikacji i sektora medycznego, a także dla wymagających środowisk: przetwórstwo żywności i przemysł samochodowy.

Wszystkie produkty Seifert Systems są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi standardami i posiadają certyfikaty ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015. Niedawno firma Seifert pomyślnie zakończyła proces certyfikacji dla programu UL 508A Industrial Control Panel (ICP) Shop Program.

KUP PRODUKTY SEIFERT
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Lampy LED do obudów zostały zaprojektowane tak, żeby spełniać kryteria oświetlenia obudów i szaf przemysłowych. Oświetlenie LED firmy Seifert Systems to energooszczędne i bezobsługowe rozwiązanie do oświetlania szaf przemysłowych.

SEIFERT SYSTEMS NA TARGACH W NORYMBERDZE, 14-16.11.2023 Hala 3c, stanowisko 3018

Jak co roku, również w tym roku firma Seifert Systems pojawi się na targach SPS – Smart Production Solutions w Norymberdze. Na stoisku zostaną zaprezentowane najnowsze produkty w dziedzinie obudów przemysłowych i chłodzenia procesowego, szczególnie:

Bezpłatny wstęp na targi otrzymasz po zgłoszeniu się mailowo np. TUTAJ, a następnie zostanie wysłany kod vouchera na bilet wstępu.

Źródło: na podstawie seifert.com

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem