Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Konferencja AUTOMOTIVE 6-7.09.2018, Zakopane

Jesień to czas dużej aktywności dla konferencji i targów. Wraz z początkiem września nasza firma rozpoczyna uczestnictwo w najważniejszych, branżowych wydarzeniach. To jedno z największych w Polsce spotkań branży motoryzacyjnej. Partnerem Technologicznym wydarzenia jest firma Siemens. AUTOMATECH jest Kwalifikowanym Integratorem produktów i systemów Siemens w Polsce w zakresie przemysłowych systemów bezpieczeństwa.

IV edycja Konferencji poświęcona była trendom i wyzwaniom w branży oraz perspektywom jakie otwierają się przed producentami z sektora Automotive w najbliższych latach.

Organizatorzy zaplanowali trzy bloki tematyczne, które poprowadziło 25 prelegentów:

Jednym z prelegentów był Paweł Auguściuk – inżynier AUTOMATECH. Specjalista modernizacji układów bezpieczeństwa.

Migracja starych systemów sterowania i bezpieczeństwa linii produkcyjnych do nowoczesnej platformy sprzętowej Fail Safe.

STRESZCZENIE PRELEKCJI
Sterowniki bezpieczeństwa jak każde urządzenia starzeją się, ulegają awarii, wychodzą z produkcji. Pojawia się kłopot zapewnienia ciągłości pracy maszyn czy linii produkcyjnych w kontekście zwiększenia prawdopodobieństwa uszkodzenia. W prezentacji zostaną przedstawione zarówno zagrożenia związane z migracją programu na nowoczesną platformę sprzętową jak i propozycje schematu postępowania. Rozwiązania będą podparte przykładami z aplikacji i doświadczeniem, jakie autor wyniósł z wielu projektów: od małych pras po rozległe linie produkcyjne.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem