Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Konferencja Food-Automation, 11-12.04.2019, Bystra k/Bielsko-Białej

Za nami czwarta edycja Konferencji Food-Automation. Wydarzenie, którego Partnerem Technologicznym jest firma Siemens, jako co roku jest doskonałą okazją do zapoznania się z innowacjami oraz wdrożeniami naukowo-badawczymi w przemyśle spożywczym. W bieżącym roku tematyka konferencji była związana z 4 zagadnieniami: finansowanie inwestycji, digitalizacja procesów produkcyjnych, bezpieczeństwo produktu oraz dobre praktyki z rynku.

Naszą firmę, jako Partnera Konferencji, można było spotkać zarówno na firmowym stoisku; oprócz tego Dyrektor Zarządzający AUTOMATECH wygłosił prelekcję pt. „Bezpieczna integracja maszyn i urządzeń w liniach produkcyjnych w przemyśle spożywczym – obowiązki użytkowników i producentów maszyn.” Prezentacja oparta była na konkretnych przykładach, dzięki czemu mogła być inspiracją dla rozwiązań innych firm.

Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla uczestników. W tym roku były dwie do wyboru: zwiedzanie Browaru Żywiec lub udział w Szkoleniu Managerskim. Obie atrakcje były bardzo interesujące i na długo zapadły w pamięci uczestników.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem