Konstrukcja i budowa maszyn niestandardowych

Dostarczamy dedykowane urządzenia specjalne dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta: od projektu, do gotowej maszyny. Podczas  procesu projektowania ściśle współpracujemy z klientem, tak aby spełnić jego oczekiwania co do funkcjonalności finalnego urządzenia.  Proces produkcji i montażu podlega naszemu stałemu nadzorowi.

Realizujemy zlecenia budowy obejmujące konstrukcję mechaniczną, elektryczną, sterowanie, włączając w to połączenia z systemami wizyjnymi, pneumatyką czy robotami.

Nasz zespół przygotowuje niezbędne projekty elementów składowanych, które później są wykonywane na maszynach CNC. Po montażu całości weryfikujemy ponownie spełnienie podanych wymagań oraz udostępniamy maszynę do przeprowadzenia testów odbiorczych.  Oferujemy diagnostykę online działania maszyny i jej układu sterowania, co jest szczególnie istotne w przypadku maszyn, od których zależy ciągłość procesu produkcyjnego w linii, dzięki czemu skrócony jest do minimum czas naszej reakcji.

W ramach realizowanych projektów wykonujemy wszystkie niezbędne czynności wymagane od producenta maszyn przez dyrektywę maszynową.  Wykonujemy analizę ryzyka, przygotowujemy niezbędną koncepcję bezpieczeństwa, po instalacji przeprowadzamy walidację zastosowanych rozwiązań i wystawiamy niezbędną deklarację zgodności oraz znak CE.  Zapewniamy niezbędne wsparcie i serwis w czas trwania gwarancji i po w okresie pogwarancyjny również polegające na dalszej rozbudowie dostarczonych rozwiązań.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tym zakresem usług prosimy o Kontakt: biuro.warszawa@automatech.pl