Mayser

Innowacja przez tradycję.

Bezpieczeństwo maszyn i linii jest wpisane w cele naszej firmy. Z tego powodu w naszych aplikacjach stosujemy rozwiązania dostawców sprawdzonych rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa.

Firma MAYSER to niemiecki dostawca wysokiej jakości komponentów, systemów i rozwiązań z obszaru technologii bezpieczeństwa na skalę światową. MAYSER obecnie działa w pięciu lokalizacjach w Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Misja firmy MAYSER to oferowanie technologii, które ulepszają produkty i procesy produkcyjne klientów. Dzięki dotarciu do różnych segmentów rynku z ofertą unikalnych, wysokiej klasy produktów, MAYSER dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży. Klienci doceniają wysoką jakość komponentów MAYSER stosując je w swoich projektach, dzięki czemu producent odnotowuje średni, roczny wzrost obrotów aż o 16% w latach 2014-2016.

MAYSER oferuje komponenty z różnych obszarów, w tym rozwiązania związane z TECHNOLOGIAMI BEZPIECZEŃSTWA. Produkty MAYSER można zakupić w naszym sklepie internetowym.

 1. Listwy naciskowe bezpieczeństwa
 2. Miniaturowe listwy bezpieczeństwa (EKS)
 3. Maty bezpieczeństwa
 4. Zderzaki bezpieczeństwa

O wszystkich powyższych grupach produktów piszemy obszernie w tym artykule.

BRANŻE STOSUJĄCE KOMPONENTY FIRMY MAYSER

Oferta MAYSER ma zastosowanie w wielu branżach:

 • motoryzacji
 • budowie maszyn
 • transporcie publicznym
 • technice medycznej
 • przemyśle meblarskim
 • przy produkcji drzwi, bram, okien
 • w budownictwie

MAYSER jest bardzo aktywnym partnerem szkoleniowym oraz cenionym partnerem uniwersytetów i instytucji kształcenia zawodowego w regionie.

MAYSER zapewnia stałą poprawę jakości, zarówno w zakresie produkcji jak i rozwoju. Dzięki temu gwarantuje, że wszystkie produkty, i systemy i rozwiązania, są najwyższej jakości i zgodne z obowiązującymi normami i dyrektywami. Potwierdzają to certyfikaty.

Kup produkty MAYSER w naszym sklepie internetowym:

www.automatechsklep.pl

Zapoznaj się z pełną ofertą komponentów firmy MAYSER:

KATALOG PRODUKTÓW MAYSER

Proszę przesłać broszuręProszę o przesłanie ofertyProszę o kontakt