Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Międzynarodowe targi kooperacyjne przemysłu narzędziowo-przetwórczego INNOFORM, 12-14 marca 2019, Bydgoszcz

Sezon targów i konferencji nasza firma rozpoczęła udziałem w Targach Innoform zorganizowanych w Bydgoszczy. Byliśmy tu po raz pierwszy, w charakterze wystawcy. Na stoisku nasi inżynierowie służyli wiedzą i pomocą w zakresie oferty usługowej oraz produktowej Automatech.

Jako polska, specjalistyczna firma inżynierska, z 28-letnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej.

Oferujemy różnorodne aplikacje i rozwiązania między innymi: audyty bezpieczeństwa maszyn i linii produkcyjnych, wizyjne stanowiska kontroli jakości, dostosowanie maszyn do wymogów EU pod kątem bezpieczeństwa, projektowanie i wykonanie szaf sterowniczych, budowa maszyn i urządzeń, roboty przemysłowe. Prowadzimy również sprzedaż komponentów automatyki przemysłowej uznanych, światowych producentów, w tym: SIEMENS, COGNEX, ASM, Bernstein, Omron, Panasonic, Pfannenberg, Captron, Benedict, Emotron, Conductix-Wampfler, Phoseon.

Targi Innoform, już po raz trzeci skupiły firmy zainteresowane współpracą nie tylko w regionie kujawsko-pomorskim, ale również kooperantów zagranicznych: w tym roku 360 producentów i dystrybutorów reprezentowało aż 24 kraje, a odwiedzających ponad 3700 specjalistów różnych branż. Targom towarzyszyły 2 eksperckie konferencje oraz, po raz pierwszy, Giełda Kooperacyjna dająca możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Liczymy, że nawiązane podczas Targów Innoform kontakty przerodzą się w stałą współpracę.

INNOFORM
Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem