Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Najnowsze technologie w Seifert Systems

Energooszczędne i bezobsługowe lampy LED dla przemysłu.

SEIFERT SYSTEMS MALTA NEUTRALNA DLA KLIMATU W 2020 ROKU
Zmiany klimatu nie mogą być powstrzymane przez jedną firmę, ale SEIFERT SYSTEMS pomaga zwracać większą uwagę na środowisko i koncentrować się bardziej na zrównoważonym rozwoju. Świadomość ekologiczna jest zakorzeniona w filozofii firmy od samego początku. Dlatego SEIFERT stale inwestuje w najnowsze technologie, które wspierają zrównoważony rozwój. SEIFERT SYSTEMS Ltd. od 2015 roku posiada certyfikat zgodności z normą środowiskową ISO 14001, podkreślający zaangażowanie firmy w ochronę naszego środowiska. W tym sensie zakład na Malcie jest zaangażowany w promowanie procesów przyjaznych dla środowiska we wszystkich naszych działaniach, ustalanie celów środowiskowych i ciągłe ich wdrażanie.

SEIFERT SYSTEMS wykorzystał warunki klimatyczne Malty i zainwestował w 2016 roku w projekt paneli słonecznych, który składa się z 2 832 paneli i generuje 1,1 GWh energii elektrycznej rocznie. Firma posiada jedną z największych instalacji fotowoltaicznych na Malcie. Instalacja ta pozwala zaoszczędzić do 730 ton emisji CO₂ rocznie.
W SEIFERT SYSTEMS zidentyfikowano także procesy produkcyjne o największym potencjale zrównoważonej poprawy. Celem jest całkowita cyfryzacja wewnętrznych przepływów procesowych i praca bez papieru, tak dalece jak to możliwe. Ponadto, zużycie plastiku i drewna jest zastępowane kartonem, kiedy tylko jest to możliwe.

ENERGOOSZCZĘDNE LAMPY LED OD SEIFERT

Każda przestrzeń przemysłowa powinna być dobrze oświetlona, ma to bezpośredni wpływ na wygodę pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Lampy LED od SEIFERT SYSTEMS znajdują zastosowanie w różnych sytuacjach i miejscach w przestrzeni przemysłowej np.:

DLACZEGO LAMPY LED SEIFERT?

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem