Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

NIEZALEŻNIE OD TEGO, W KTÓRĄ STRONĘ GO OBRÓCISZ.........

NOWOŚĆ! wyłącznik drzwiowy SEL54 zapewnia ochronę przed bryzgami wody we wszystkich pozycjach montażowych.

BERNSTEIN wprowadził na rynek wyłącznik drzwiowy, który jest jedyny w swoim rodzaju. Wynika to z nowej ochrony SEL54, która chroni jego wewnętrzne komponenty przed bryzgami wody ze wszystkich kierunków zgodnie z IP54, niezależnie od pozycji instalacji.

KUP WYŁĄCZNIK DRZWIOWY SEL54
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

„SEL54 może być obracany i obracany zgodnie z życzeniem naszych klientów. Woda rozpryskowa nadal nie ma szans na przedostanie się przez uszczelkę”, potwierdza Manuel Pollock, dyrektor techniczny w BERNSTEIN AG. Wraz z nowym wyłącznikiem drzwiowym o stopniu ochrony IP54, BERNSTEIN rozszerzył swoją udaną serię produktów SEL. Nawiasem mówiąc, dzięki konstrukcji styków każda aktywacja ma efekt czyszczenia. Brud, kurz lub warstwy tlenków są ścierane, a styk elektryczny jest w ten sposób niezawodnie nawiązywany.

„Nasze wyłączniki drzwiowe z rodziny produktów SEL mają żywotność mechaniczną wynoszącą 10 000 000 aktywacji”, mówi Manuel Pollock. „Jeśli więc drzwi windy byłyby otwierane 1000 razy dziennie, odpowiedni styk drzwiowy może być używany przez ponad 27 lat, zanim osiągnie swój mechaniczny koniec żywotności”.

Zdj. Wyłącznik SEL54 Bernstein
Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem