Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Nowość: Profinet 3SK2, SIEMENS/AUTOMATECH

Moduł komunikacyjny Profinet.

Siemens nieustannie od połowy XIX wieku zaskakuje innowacjami nadając kierunek rozwojowi wielu branż. Już od 172 lat firma koncentruje się na tworzeniu i wdrażaniu przełomowych pomysłów i nowych koncepcji, które wyznaczając nowe standardy podbijają światowy rynek.

Nowości wdrażane są w różnych obszarach. W październiku 2019r. Siemens wprowadził do oferty nowość z obszaru automatyki przemysłowej – moduł komunikacyjny Profinet współpracujący z programowalnymi przekaźnikami bezpieczeństwa 3SK2 i 3RK3.

Dzięki zastosowaniu modułu możliwy jest odczyt stanów wejść i wyjść oraz danych diagnostycznych przez sterownik PLC np. S7-1200. Możliwe jest również wysyłanie informacji do przekaźnika bezpieczeństwa, np. kwitowanie błędów.

Moduł współpracuje z przekaźnikami:

Jeśli masz oprogramowanie Safety ES w wersji Premium, możesz zaprogramować przekaźnik 3SK2 i 3RK2 za pomocą sieci Profinet, bez konieczności użycia dodatkowego przewodu interfejsowego.

AKTUALIZACJA DO NAJNOWSZEJ WERSJI (SERVICE PACK 3)
JEST BEZPŁATNA.

Dostępny jest Zestaw startowy zawierający: przekaźnik bezpieczeństwa, moduł komunikacyjny Profinet, przewód połączeniowy oraz oprogramowanie Safety ES w wersji Premium – zapytaj naszego inżyniera, o szczegóły: kontakt.

W Automatech od kilkudziesięciu lat stosujemy z sukcesem komponenty Siemens, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo, a Siemens to gwarantuje. Na początku 2019r. nasza firma dołączyła do grona Solution Partners Siemens. To wyróżnienie otrzymuje firma, której jakość realizowanych projektów spełnia najwyższe, światowe standardy Siemens.

Na naszej nowej stronie internetowej www.bezpieczenstwo-maszyn.com dowiesz się więcej o wszystkich usługach Automatech związanych z bezpieczeństwem maszyn, m.in. audyty bezpieczeństwa, analiza ryzyka, deklaracja zgodności WE/UE (znak CE), LOTO, modernizacje układów sterowania, walidacja, pomiary elektryczne oraz hałasu, pomiary przeciwzakłóceniowe EMC, dostosowanie i modernizacja maszyn i urządzeń, ocena rozkładu temperatur, przeprowadzimy także szkolenia.

ZOBACZ KATALOG USŁUG

ZOBACZ KATALOG PRODUKTÓW

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem