Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Nowość: Roboty przemysłowe w ofercie AUTOMATECH

Prężnie rozwijaną częścią oferty są roboty przemysłowe.

Z dużą satysfakcją informujemy, że nasza firma, od 1994 roku działająca na rynku automatyki przemysłowej,  poszerzyła ofertę o NOWY DZIAŁ: ROBOTY PRZEMYSŁOWE.

ROBOTY PRZEMYSŁOWE to branża bardzo dynamicznie rozwijająca się w ostatnich latach. Według statystyk Międzynarodowej Federacji Robotyki (IFR) w 2017 odnotowano rekordowy, roczny wzrost +29% sprzedaży ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH na świecie.

Zastosowanie ROBOTÓW w procesie produkcyjnym pozwala na zwiększenie konkurencyjności firmy: zwiększenie wydajności procesów produkcyjnych przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. ROBOTY stosuje się też w przypadku procesu produkcyjnego z jakiegoś powodu niebezpiecznego dla człowieka, ale również w przypadku niedoboru pracowników.

Automatyzacja jest rozwiązaniem nie tylko dla dużych, ale też średnich i małych przedsiębiorstw. Eksperci szacują, że inwestycja w ROBOTY PRZEMYSŁOWE może zwrócić się w ciągu roku 1-2 lat.

Obszary działania Automatech: Audyty Bezpieczeństwa, Systemy Wizyjne, Modernizacja Maszyn i Linii Produkcyjnych, Roboty Przemysłowe.

WIĘCEJ INFORMACJI

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem