Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Nowość: System transmisji radiowej MAYSER

Wysoki poziom bezpieczeństwa. Uniwersalny system transmisji radiowej.

Firma MAYSER konsekwentnie rozwija portfolio z obszaru bezpieczeństwa przemysłowego, dlatego wprowadziła kolejny nowy produkt: certyfikowany SYSTEM TRANSMISJI RADIOWEJ do bram automatycznych.

SYSTEM TRANSMISJI RADIOWEJ Mayser wyróżnia się dużym zasięgiem i szybkim czasem reakcji. Zapewnia to szybką transmisję do systemu sterowania i gwarantuje bezpieczeństwo osób i przedmiotów.

Stopień ochrony jest zgodny z normą IP65, a wytrzymałe obudowy nadajnika i odbiornika są odporne na wiatr i warunki atmosferyczne. Podobnie jak w przypadku nowo opracowanej gamy profili czujników SP, system transmisji radiowej został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym montażu.

Najważniejsze cechy produktu:

Transmisja radiowa jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich drzwi i bram automatycznych wyposażonych w listwy bezpieczeństwa.

Zastosowania: Zabezpieczenie głównych i dodatkowych krawędzi zamykających w systemach bramowych:

Sygnały wyzwalane przez listwę bezpieczeństwa są przekazywane do systemu sterowania silnikiem napędu bramy lub drzwi. System Mayser jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami sterowania silnikami i wyróżnia się dużym zasięgiem. „W przypadku naszego systemu transmisji radiowej skupiliśmy się nie tylko na najwyższym bezpieczeństwie i funkcjonalności, ale także na łatwej instalacji i szybkim uruchomieniu” – mówi Zeni Sulejmani, szef sprzedaży przemysłowej w MAYSER.

Obsługa nadajnika i odbiornika jest prosta. Nadajnik wyposażony jest w system wieloczęstotliwościowy z czterema samoczynnie ustawiającymi się kanałami i steruje maksymalnie dwoma listwami bezpieczeństwa. Odbiornik systemu MAYSER jest wyposażony w pamięć sześciu nadajników. Stefan Krebs, szef działu rozwoju biznesu podkreśla: „Nasz nowy system transmisji radiowej jest doskonałym uzupełnieniem naszych profili czujników SP. Spełnia on aktualne wymagania rynku w zakresie większej indywidualizacji i większego asortymentu produktów.”

Radiowy system transmisyjny jest funkcjonalnie bezpiecznym systemem do bezprzewodowej transmisji sygnałów impulsów łączeniowych listew bezpieczeństwa na drzwiach i bramach. Dzięki wysokiej kompatybilności z wszystkimi popularnymi systemami sterowania silnikami, SYSTEM TRANSMISJI RADIOWEJ MAYSER ma uniwersalne zastosowanie. Można go łatwo zamontować w dogodnym czasie. System transmisji radiowej zastępuje systemy kablowe.

  1. Zestaw 3G-Nadajnik/Odbiornik (nr. produktu 7504288) składający się: z 1 szt. nadajnika (nr. produktu 1007228) oraz 1 szt. odbiornika (nr. produktu 1007229)
  2. Nadajnik 3G T868 (nr. produktu 1007228)
  3. Odbiornik 3G T868 (nr. produktu 1007229)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o SYSTEMIE TRANSMISJI RADIOWEJ, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na możliwość przedstawienia szczegółów tego nowego rozwiązania.

KUP KOMPONENTY DO SYSTEMU TRANSMISJI RADIOWEJ MAYSER
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

AUTOMATECH jest dystrybutorem firmy MAYSER na Polskę:

KUP LISTWY BEZPIECZEŃSTWA MAYSER
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

KUP ZDERZAKI BEZPIECZEŃSTWA MAYSER
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

KUP MATY PODŁOGOWE BEZPIECZEŃSTWA MAYSER
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

PRZECZYTAJ O KOMPONENTACH BEZPIECZEŃSTWA MAYSER,
KTÓRE OFERUJE FIRMA AUTOMATECH

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem