Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Nowość: Wyłącznik liniowy SRO (Safety Rope Pull) BERNSTEIN

Bezpieczeństwo dla ludzi i maszyn. Większe bezpieczeństwo na linii produkcyjnej.

Kiedy mówimy o maksymalnym bezpieczeństwie na linii montażowej, linii produkcyjnej lub bezpośrednio przy maszynie, wyłączniki linowe bezpieczeństwa firmy BERNSTEIN AG są niezawodnym i sprawdzonym rozwiązaniem. BERNSTEIN dodał teraz szczególnie małą i kompaktową wersję do rodziny produktów linowych wyłączników bezpieczeństwa.

NOWOŚĆ – WYŁĄCZNIK LINKOWY SRO (SAFETY ROPE PULL)

BERNSTEIN wzbogacił rodzinę linkowych wyłączników bezpieczeństwa o szczególnie małą i kompaktową wersję. Dzięki modułowej konstrukcji nowy wyłącznik linowy SRO (Safety Rope Pull) oszczędza miejsce, a jednocześnie jest bardzo wszechstronny.

Cechy produktu:

Dane techniczne:

Lampy UV LED Phoseon są dedykowane do branż: drzewnej, meblarskiej, drukarskiej, elektronicznej, samochodowej. Utwardzanie powłok na dużych powierzchniach, na krawędziach, na bokach paneli podłogowych oraz nadruków cyfrowych to zasadnicze zastosowanie lamp UV LED.

KUP WYŁĄCZNIKI LINKOWE BERNSTEIN
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

SMART SAFETY SYSTEM

Firma BERNSTEIN dostarcza rozwiązania do bezpieczeństwa maszyn i instalacji, jak również związanych z nimi danych. Dogłębna znajomość rynku, bliski kontakt z użytkownikami końcowymi oraz wieloletnie doświadczenie w budowie maszyn i elektronice znajdują odzwierciedlenie w produktach firmy BERNSTEIN w najdrobniejszych szczegółach.

Na tym tle BERNSTEIN należy do światowej czołówki oferentów przemysłowej techniki bezpieczeństwa. Bogata oferta wyłączników, czujników, obudów i terminali operatorskich pozwala zaoferować naszym klientom efektywne i uniwersalne rozwiązania. Dzięki zgodności z międzynarodowymi wytycznymi bezpieczeństwa produkty BERNSTEIN są perfekcyjnie zintegrowane w indywidualnych rozwiązaniach systemowych.

To inteligentne rozwiązanie pozwala na szeregowe połączenie przełączników i czujników w inteligentny system Daisy Chain Diagnosis (DCD), co ułatwia komunikację i współpracę różnych funkcjonalnie komponentów.

Firma BERNSTEIN nieustannie udoskonala produkty odpowiadając na zmieniające się potrzeby współczesnych systemów bezpieczeństwa.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem