ODNOWIONE CERTYFIKATY SIEMENS DLA AUTOMATECH / KWALIFIKOWANY INTEGRATOR SIEMENS / SOLUTION PARTNER SIEMENS

Bezpieczeństwo systemów w przemyśle.

Nasza firma, spełniając wysokie standardy firmy Siemens, po raz kolejny otrzymała certyfikaty:

  1. KWALIFIKOWANEGO INTEGRATORA SIEMENS
  2. SOLUTION PARTNERA SIEMENS

Bezpieczeństwo przemysłowe stanowi kluczowy element automatyki w zakładach produkcyjnych. Od właściwego doboru i następnie poprawnej integracji systemów bezpieczeństwa zależy właściwa ochrona załogi oraz sprawne funkcjonowanie linii produkcyjnych. Integracji systemów może dokonywać jedynie wykwalifikowany personel, który posiada przygotowanie w zakresie specyfiki pracy urządzeń, zna dokumentację stosowanych urządzeń, odbył właściwe szkolenie i ma doświadczenie w obsłudze tychże urządzeń.

Certyfikat kwalifikacji KWALIFIKOWANEGO INTEGRATORA SIEMENS stanowi potwierdzenie kompetencji AUTOMATECH do wykonywania projektów jako integrator w sektorze automatyki przemysłowej z wykorzystaniem systemów i produktów Siemens w zakresie przemysłowych systemów bezpieczeństwa:

  • Factory Automation – SIMATIC PLC (F), SIMATIC HMI (F), S7-DISTRIBUTED SAFETY
  • Control Products – SIRIUS
  • Motion Control – SINAMICS

Wykwalifikowani integratorzy automatyki przemysłowej to ci, którzy nabyli wymagane umiejętności i know-how oraz doświadczenie w zakresie wytwarzania, uruchamiania i utrzymania technologii automatyzacji, w zakresie systemów bezpieczeństwa.

Inżynierowie AUTOMATECH posiadają wysokie kwalifikacje, co właśnie potwierdza Certyfikat.

Spełniając wysokie standardy Siemens nasza firma po raz kolejny otrzymała certyfikat potwierdzający status Solution Partner-a. Certyfikacji dokonuje się na podstawie jednego, światowego standardu Siemens.

Posiadając specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w rozwiązaniach dla różnych branż przemysłu, AUTOMATECH gwarantuje realizację zindywidualizowanych i innowacyjnych rozwiązań.

Nasza firma jest również Partnerem Digitalizacyjnym Siemens. Współczesna fabryka 4.0 powinna wprowadzać rozwiązania, które pozwolą się jej dostosować do potrzeb zmieniającego się rynku. Aplikacje digitalizacyjne pomagają wejść firmie na wyższy poziom zarządzania produkcją, dzięki czemu może spełnić zaplanowane cele sprawniej i bardziej ekonomicznie. Przeczytaj o tym, jak Automatech współpracuje z Siemens na polu rozwiązań digitalizacyjnych. KLIK.

Zespół inżynierów AUTOMATECH ma szerokie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów integracyjnych w zakładach przemysłowych. Możemy się pochwalić setkami zrealizowanych aplikacji w różnych branżach: samochodowej, budowlanej, spożywczej, opakowaniowej, medycznej i wielu innych.

Zachęcamy do obejrzenia krótkich materiałów z naszych realizacji:

Video nr 1:

Automatech – projekty automatyzujące, robotyzujące i digitalizujące w przemyśle, 2021

Video nr 2:

Modernizacja pras przy użyciu zaawansowanych, niezawodnych i szczególnie bezpiecznych rozwiązań.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi inżynierami:
tel.: (22) 753 24 80 / (22) 753 24 61
mail: biuro.warszawa@automatech.pl / zamowienia@automatech.pl

Zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie dowiecie się Państwo więcej o oferowanych przez nas usługach inżynierskich, wejdź na:
www.automatech.pl
www.automatechsklep.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com
Webinary i filmy:
YouTube
Bądź na bieżąco:
Facebook
LinkedIn