Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Odnowione certyfikaty SIEMENS dla AUTOMATECH Kwalifikowany Integrator Siemens/Soution Partner Siemens

Bezpieczeństwo systemów w przemyśle.

Nasza firma, spełniając wysokie standardy firmy Siemens, po raz kolejny otrzymała certyfikaty:

Bezpieczeństwo przemysłowe stanowi kluczowy element automatyki w zakładach produkcyjnych. Od właściwego doboru i następnie poprawnej integracji systemów bezpieczeństwa zależy właściwa ochrona załogi oraz sprawne funkcjonowanie linii produkcyjnych. Integracji systemów może dokonywać jedynie wykwalifikowany personel, który posiada przygotowanie w zakresie specyfiki pracy urządzeń, zna dokumentację stosowanych urządzeń, odbył właściwe szkolenie i ma doświadczenie w obsłudze tychże urządzeń.

Certyfikat kwalifikacji KWALIFIKOWANEGO INTEGRATORA SIEMENS stanowi potwierdzenie kompetencji AUTOMATECH do wykonywania projektów jako integrator w sektorze automatyki przemysłowej z wykorzystaniem systemów i produktów Siemens w zakresie przemysłowych systemów bezpieczeństwa:

Wykwalifikowani integratorzy automatyki przemysłowej to ci, którzy nabyli wymagane umiejętności i know-how oraz doświadczenie w zakresie wytwarzania, uruchamiania i utrzymania technologii automatyzacji, w zakresie systemów bezpieczeństwa.

Inżynierowie AUTOMATECH posiadają wysokie kwalifikacje, co właśnie potwierdza Certyfikat.

Spełniając wysokie standardy Siemens nasza firma po raz kolejny otrzymała certyfikat potwierdzający status Solution Partner-a. Certyfikacji dokonuje się na podstawie jednego, światowego standardu Siemens.

Posiadając specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w rozwiązaniach dla różnych branż przemysłu, AUTOMATECH gwarantuje realizację zindywidualizowanych i innowacyjnych rozwiązań.

Lampy UV LED Phoseon są dedykowane do branż: drzewnej, meblarskiej, drukarskiej, elektronicznej, samochodowej. Utwardzanie powłok na dużych powierzchniach, na krawędziach, na bokach paneli podłogowych oraz nadruków cyfrowych to zasadnicze zastosowanie lamp UV LED.

Nasza firma jest również Partnerem Digitalizacyjnym Siemens. Współczesna fabryka 4.0 powinna wprowadzać rozwiązania, które pozwolą się jej dostosować do potrzeb zmieniającego się rynku. Aplikacje digitalizacyjne pomagają wejść firmie na wyższy poziom zarządzania produkcją, dzięki czemu może spełnić zaplanowane cele sprawniej i bardziej ekonomicznie. Przeczytaj o tym, jak AUTOMATECH współpracuje z Siemens na polu rozwiązań digitalizacyjnych. Więcej informacji TUTAJ.

Zespół inżynierów AUTOMATECH ma szerokie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów integracyjnych w zakładach przemysłowych. Możemy się pochwalić setkami zrealizowanych aplikacji w różnych branżach: samochodowej, budowlanej, spożywczej, opakowaniowej, medycznej i wielu innych.

Zachęcamy do obejrzenia krótkich materiałów z naszych realizacji:

Video nr 1:

AUTOMATECH – projekty automatyzujące, robotyzujące i digitalizujące w przemyśle, 2021.

Video nr 2:

Modernizacja pras przy użyciu zaawansowanych, niezawodnych i szczególnie bezpiecznych rozwiązań.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem