Odpowiedni dobór komponentów gwarancją realizacji projektu – Automatech jako wiarygodny dostawca

Wybór właściwego produktu z bardzo szerokiej oferty to często wyzwanie. Przeczytaj, na co zwracamy uwagę w AUTOMATECH, żeby wesprzeć naszych klientów.

W obecnych czasach, kiedy każda branża musi sobie poradzić z dużą konkurencją, pilnować marży i niskiego poziomu kosztów, jakiekolwiek straty nie są pożądane.
Tymczasem okazuje się, że problemy z realizacją projektów mogą się już zacząć na etapie planowania i wręcz zaważyć na wprowadzeniu go w życie.

Z reprezentatywnego badania przeprowadzonego przez firmę ‘reichelt elektronik’ wśród 500 pracowników z różnych branż: projektowania oprogramowania, technologii, rozwoju, programowania, IT i zakupów wynika, że ok. 1/3 ankietowanych przerywa swój projekt z powodu braku dostępności komponentów, jakość części z nich pozostawia wiele do życzenia (36%), a same produkty są często niewłaściwie opisane (45%). Ponad połowa osób odpowiedzialnych za projekt ma kłopot z wyborem produktów z powodu zbyt szerokiego wyboru (52%), a jeśli je wybiorą i zamówią 27% linii produkcyjnych trzeba zatrzymać z powodu ich nieterminowej dostawy.

Cytując za źródłem*, poniżej znajdą Państwo cechy związane z zamówieniem komponentów, które, jako pokazało w/w badanie, wpływają na zadowolenie klientów:

W Automatech, firmie obecnej na rynku od 25 lat, prowadzimy dystrybucję komponentów renomowanych firm, o światowym zasięgu. Przez ćwierćwiecze wypracowaliśmy mechanizmy, które pozwalają nam na terminowe realizacje zamówień, by brak dostawy nie był przeszkodą w sprawnym prowadzeniu biznesu.
Staramy się utrzymywać atrakcyjne ceny, a dla stałych klientów oferujemy dedykowaną ofertę.
Jest to tym bardziej ważne, jeśli mówimy o ok. 180 tys. produktów dostępnych w naszej firmie, z czego część to komponenty o innowacyjnym charakterze.
Poza obszarem produktów, nasza firma oferuje również szeroki wachlarz usług. Specjalizujemy się w usługach zapewniających bezpieczeństwo, ale wykonujemy również szereg innych: audyty bezpieczeństwa, analiza ryzyka, deklaracje zgodności WE/EU, LOTO, relokacja maszyn- doradzamy przy weryfikacji systemów sterowania w nowej lokalizacji, modernizacje układów sterowania, budowa bezpiecznych układów sterowania, dostosowanie i modernizacja maszyn i urządzeń, aplikacje z zastosowaniem systemów wizyjnych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą:
tel. +22 753 24 80
biuro.warszawa@automatech.pl
www.automatech.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com

*Źródło: www.utrzymanieruchu.pl