Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Odpowiedni dobór komponentów gwarancją realizacji projektu – AUTOMATECH jako wiarygodny dostawca

Wybór właściwego produktu z bardzo szerokiej oferty to często wyzwanie.

Przeczytaj, na co zwracamy uwagę w AUTOMATECH, żeby wesprzeć naszych klientów.

W obecnych czasach, kiedy każda branża musi sobie poradzić z dużą konkurencją, pilnować marży i niskiego poziomu kosztów, jakiekolwiek straty nie są pożądane. Tymczasem okazuje się, że problemy z realizacją projektów mogą się już zacząć na etapie planowania i wręcz zaważyć na wprowadzeniu go w życie.

Z reprezentatywnego badania przeprowadzonego przez firmę ‘reichelt elektronik’ wśród 500 pracowników z różnych branż: projektowania oprogramowania, technologii, rozwoju, programowania, IT i zakupów wynika, że ok. 1/3 ankietowanych przerywa swój projekt z powodu braku dostępności komponentów, jakość części z nich pozostawia wiele do życzenia (36%), a same produkty są często niewłaściwie opisane (45%). Ponad połowa osób odpowiedzialnych za projekt ma kłopot z wyborem produktów z powodu zbyt szerokiego wyboru (52%), a jeśli je wybiorą i zamówią 27% linii produkcyjnych trzeba zatrzymać z powodu ich nieterminowej dostawy.

Cytując za źródłem1, poniżej znajdą Państwo cechy związane z zamówieniem komponentów, które, jako pokazało w/w badanie, wpływają na zadowolenie klientów:

W AUTOMATECH, firmie obecnej na rynku od 1994 roku, prowadzimy dystrybucję komponentów renomowanych firm, o światowym zasięgu. Przez ćwierćwiecze wypracowaliśmy mechanizmy, które pozwalają nam na terminowe realizacje zamówień, by brak dostawy nie był przeszkodą w sprawnym prowadzeniu biznesu. Staramy się utrzymywać atrakcyjne ceny, a dla stałych klientów oferujemy dedykowaną ofertę.

Jest to tym bardziej ważne, jeśli mówimy o ok. 180 tys. produktów dostępnych w naszej firmie, z czego część to komponenty o innowacyjnym charakterze.

Poza obszarem produktów, nasza firma oferuje również szeroki wachlarz usług. Specjalizujemy się w usługach zapewniających bezpieczeństwo, ale wykonujemy również szereg innych: audyty bezpieczeństwa, analiza ryzyka, deklaracje zgodności WE/EU, LOTO, relokacja maszyn- doradzamy przy weryfikacji systemów sterowania w nowej lokalizacji, modernizacje układów sterowania, budowa bezpiecznych układów sterowania, dostosowanie i modernizacja maszyn i urządzeń, aplikacje z zastosowaniem systemów wizyjnych.

Źródło: 1 www.utrzymanieruchu.pl
Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem