Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Ogólnopolska konferencja producentów wód i napojów Krajowej Izby Gospodarczej „PRZEMYSŁ ROZLEWNICZY”, 11-12.04.2019, Krynica-Zdrój

W wydarzeniu uczestniczyło 135 osób z 59 firm. Gościem honorowym była Pani Patricia Fosselard Sekretarz Generalny EFBW (European Federation of Bottled Waters) oraz przedstawiciel Ministra Środowiska i GIS. Pani Patricia Fosselard zadeklarowała uczestnictwo w Radzie Naukowej KIGPR, a także obecność w jesiennej konferencji w Uzdrowisku Wysowa-Zdrój.

Agenda konferencji zawierała 12 prelekcji o szerokiej tematyce, w tym: zmiany z przepisach prawnych w obszarze naturalnych wód mineralnych i wód źródlanych, wpływ dyrektywy w zakresie ograniczania tworzyw na producentów wody mineralnej czy wpływ planowanych zmian przepisów na znakowanie i reklamę wód mineralnych i źródlanych.

Konferencja była okazją do zaprezentowania przez naszą firmę rozwiązań systemów wizyjnych w przemyśle rozlewniczym. Konferencji towarzyszyło nowe wydanie kwartalnika „Źródło” wydane przez KIGPR, w którym znajduje się reklama naszej firmy.

Organizatorzy zadbali również o atrakcję dla uczestników, w tym roku była to możliwość zwiedzania Zakładu „Muszynianka”.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem