PIERWSZA STACJA DOKUJĄCA do zdalnego sterowania bezpieczeństwem radiowym

Conductix-Wampfler to znany producent rozwiązań zdalnego sterowania dla wielu branż, w tym: transportu i magazynowania, prac serwisowych, dźwigów i suwnic, rolnictwa, budownictwa.

Najważniejsze komponenty z oferty Conductix-Wampfler:

 • Piloty zdalnego sterowania serii: BETA, GAMA, PIKA, MOKA
 • Bezprzewodowy Stop-Awaria
 • Bezprzewodowy przycisk zezwolenia
 • Bezprzewodowa transmisja sygnału bezpieczeństwa
 • System zdalnego sterowania ORION
 • Piloty przemysłowe UD

Od ponad 35 lat firma Conductix-Wampfler stale inwestuje w rozwój oferty na potrzeby pilotażu w różnych zastosowaniach przemysłowych.

Nadeszła nowa generacja integrująca główne innowacje: przedstawiamy Państwu nowość z oferty francuskiego producenta Conductix-Wampfler:

STACJA DOKUJĄCA Z ŁADOWARKĄ DLA MODELI JAY PIKA I MOKA

Stacja dokująca jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na rynku. W oparciu o własną analizę rynku przeprowadzoną przez Conductix-Wampfler, nie ma żadnej konkurencji w tym rozwiązaniu.

Stacja dokująca przynosi 3 główne korzyści dla klientów:

 1. Przechowywanie
  Kiedy nie jest używany, nadajnik jest schowany w stałym miejscu. Koniec z traceniem czasu na szukanie, gdzie jest schowany nadajnik po tym jak używała go ostatnia osoba.
 2. Ładowanie
  Wewnętrzna bateria nadajnika jest automatycznie ładowana. Nadajnik jest zawsze gotowy do użycia, nie ma ryzyka rozładowania baterii. Możliwe jest nawet obsługiwanie pilota radiowego, gdy znajduje się on w stacji dokującej.
 3. Innowacyjność
  Stacja dokująca otwiera nowe możliwości dla koncepcji sterowania naszych klientów. Stacja dokująca posiada styki elektryczne (2 wyjścia, 1 wejście i jeden brzęczyk) do interakcji z otoczeniem maszyny.

Przykład 1 : włączanie światła w kabinie sterowniczej, gdy tylko nadajnik zostanie umieszczony na stacji dokującej.

Przykład 2: brzęczyk wydaje dźwięk, gdy hamulec postojowy jest zwolniony, a nadajnik nie został umieszczony w stacji dokującej.

AUTOMATECH INTEGRUJE SYSTEMY

Zespół naszych inżynierów posiada wysokie kompetencje i długoletnie doświadczenie w modernizacjach maszyn i linii, integracji przemysłowych systemów wizyjnych, dostosowaniu maszyn do wymogów EU pod kątem bezpieczeństwa, projektowaniu i budowie szaf sterowniczych, audytach bezpieczeństwa maszyn (znak CE), projektach z laserowymi stanowiskami znakującymi, budowie kompletnych układów sterowania, budowie maszyn i urządzeń, wykonujemy pomiar siły cobota, LOTO i wiele innych.

Zobacz Katalog usług inżynierskich.

Zobacz Katalog produktów.

AUTOMATECH od lat z sukcesami współpracuje z firmą Siemens, która docenia nasze zaangażowanie i potwierdza wysokie kompetencje inżynierów AUTOMATECH spełniające międzynarodowe standardy Siemens – AUTOMATECH posiada Certyfikaty Siemens aż w trzech obszarach:

 • Status Solution Partnera
 • Status Kwalifikowanego Integratora w zakresie systemów bezpieczeństwa
 • Status Partnera w Digitalizacji

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą:
tel.: (22) 753 24 80 / (22) 753 24 61
mail: biuro.warszawa@automatech.pl / zamowienia@automatech.pl

www.automatech.pl
www.automatechsklep.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com
Facebook
LinkedIn
YouTube