Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Projekt DataSkills4SMEs “Looking back and forward to improve data management skills in European SMEs”, 24.11.2022 Bruksela

Głównym jego celem było wskazanie kierunków wdrażania innowacyjnych metod nauczania dla europejskich firm pod kątem zaawansowanego zarządzania danymi np. e-commerce, cyberbezpieczeństwem, transformacją cyfrową, zarządzaniem danych, a także związaną z tym potrzebą ciągłego podnoszenia i zmiany kwalifikacji pracowników i pracodawców.

Projekt składał się z kursów zorientowanych na kluczowe technologie, które są potrzebne, żeby pozostać konkurencyjnym na rynku:

Podczas końcowej konferencji 24.11.2022, która miała miejsce w Brukseli, zaprezentowano różne perspektywy omawianych tematów; jednym z prelegentów był João Santos Senior Expert przy Komisji Europejskiej. Zaprezentowano innowacyjne narzędzia edukacyjne dla pracowników MŚP, aby właściwie radzić sobie z zaawansowanym zarządzaniem danymi związanym z transformacją cyfrową i związaną z tym potrzebą ciągłego podnoszenia i zmiany kwalifikacji pracowników, dając im większy komfort pracy w przedsiębiorstwie przeszłości. Cały projekt jak również finalna konferencja służyły wymianie doświadczeń przedstawicieli przedsiębiorstw europejskich firm w różnych branż, dzięki czemu uczestnicy mogli spojrzeć na stosowane rozwiązania z innej perspektywy i być może zaaplikować je do własnego przedsiębiorstwa.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem