Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Schody ruchome, BERNSTEIN/AUTOMATECH

Czy wiesz, że pierwsze schody ruchome opatentował Jesse Reno w 1892r ?

Pierwszy egzemplarz pojawił się w Nowym Yorku 4 lata później, przenośnik taśmowy został ustawiony pod kątem 25 stopni.1 W Polsce po raz pierwszy pojawiły się na Górnym Śląsku pod koniec lat 30. XX w.

Schody ruchome znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, są wybawieniem, gdy jesteśmy zmęczeni i te tradycyjne wydają się nie do pokonania na przykład, gdy podróżujemy z ciężkim bagażem. Schody pomagają w komunikacji również wtedy, gdy mieszkańcy osiedla muszą pokonać naturalne wzniesienia, nawet w mieście, np. w Barcelonie, schody zewnętrzne ułatwiają życie okolicznym mieszkańcom oraz turystom.

schody ruchome barcelona_21

Firma Bernstein AG działa na rynku już od 72 lat (od 1947r.) To dostawca technologii bezpieczeństwa przemysłowego na światowa skalę oferujący standardowe oraz innowacyjne rozwiązania w kategoriach: przełączniki, czujniki, obudowy, terminale operatorskie.

Komponenty Bernstein mają zastosowanie w wielu branżach, m.in. w mechanizmach schodów ruchomych.

Ulotka_1
Ulotka_2

Wysoka jakość komponentów Bernstein AG jest doceniana wśród klientów i regularnie zdobywają uznanie w postaci nagród. O nagrodzie REDDOT AWARD przyznanej w 2018 dla Czujnika bezpieczeństwa SRF przeczytaj tutaj.

Już teraz możesz głosować na jeden z produktów Bernstein w kolejnej edycji nagród 2020 – przejdź do linku do głosowania.

AUTOMATECH od wielu lat współpracuje z Bernstein AG jako dystrybutor komponentów automatyki przemysłowej. Jako firma inżynierska oferujemy naszym klientom rozwiązania Bernstein spełniające rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa w obszarach: konstrukcji wind i dźwigowych, motoryzacji, rolnictwa, konstrukcji przenośników, automatyki, obróbki drewna, energii odnawialnej, AS-Interface i ATEX.

AUTOMATECH obecny na rynku automatyki przemysłowej od 25 lat, oferuje szeroki wachlarz usług z tego obszaru., m.in.: audyty bezpieczeństwa, systemy wizyjne, budowa i modernizacja maszyn oraz pras, roboty przemysłowe, LOTO, sterowanie radiowe, lampy LEV UV i wiele innych. Projektujemy i wykonujemy aplikacje, organizujemy i prowadzimy szkolenia.

ZOBACZ KATALOG USŁUG

ZOBACZ KATALOG PRODUKTÓW

Źródło:

1 Wikipedia

Źródło, zdjęcie: www.youplantravel.com/pl

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem