Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Simotic Connect 400 SIEMENS/AUTOMATECH

Zapobiega awarii silników, optymalizuje działanie maszyny.

Stan komponentów napędu musi być stale rejestrowany i komunikowany. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu silników w odpowiednie moduły połączeniowe. Moduły te rejestrują za pomocą czujników wszystkie istotne dane eksploatacyjne i dane o stanie komponentów napędowych i przekazują je do MindSphere, opartego na chmurze, otwartego systemu operacyjnego IoT firmy Siemens.

W celu przygotowania silników niskiego napięcia do pracy z SIDRIVE IQ, muszą one być zdolne do komunikowania się i ciągłego raportowania wszystkich istotnych danych. Wymaga to cyfrowej rozbudowy.

SIMOTICS CONNECT 400 – co to jest i jak działa?
Silniki niskonapięciowe nowej generacji SIMOTICS SD można wyposażyć w moduł SIMOTICS CONNECT 400 – moduł o niewielkich rozmiarach, do zbierania danych o stanie silnika, która jest analizowana w SIDRIVE IQ Fleet. Dzięki temu silniki są gotowe do pracy w trybie IQ!

SIMOTICS CONNECT 400 składa się z:

Montaż SIMOTICS CONNECT 400 na silniku jest prosty, więc można go wykonać samodzielnie albo zlecić naszej firmie AUTOMATECH – wykonamy go BEZPŁATNIE.

 Jeśli zdecydujesz się na zamontowanie SIMOTICS CONNECT 400 samodzielnie – obejrzyj instrukcję krok po kroku jak to właściwie zrobić:

SIMOTICS CONNECT 400 – najważniejsze zalety:

SIMOTICS CONNECT 400 – kiedy stosować:

W przyszłości SIMOTICS CONNECT 400 będzie dostępny również oddzielnie do modernizacji silników niskiego napięcia Siemens wielkości AH100 do AH450, które będą zasilane bezpośrednio z sieci. Dzięki temu silniki te będą mogły przekazywać dane eksploatacyjne do aplikacji MindSphere SIDRIVE IQ Fleet bez konieczności modyfikacji konstrukcyjnych.

KUP SIMOTICS CONNECT 400
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

W AUTOMATECH oferujemy preferencyjne warunki stosowania SIMOTICS CONNECT 400.
Zachęcamy do kontaktu z naszymi inżynierami, którzy zaprezentują moduł SIMOTICS CONNECT 400 i zapoznają Państwa ze wszystkimi szczegółami działania oraz montażu.

W trudnych czasach warto wybrać doświadczonego integratora systemów, a takim jest nasza firma. Jesteśmy w branży od ponad 25 lat w branży i mamy ugruntowaną pozycję na rynku.

Firma Siemens doceniła nasze eksperckie doświadczenie: AUTOMATECH jest Kwalifikowanym Integratorem Siemens oraz uzyskaliśmy status SOLUTION PARTNERA Oba Certyfikaty dowodzą stosowania przez nas najwyższych standardów, również międzynarodowych standardów Siemens, duże doświadczenie w różnorodnych aplikacjach, przede wszystkim z zakresu bezpieczeństwa oraz wysokie kwalifikacje zespołu inżynierów AUTOMATECH.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem