Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

System nośny CS-4000 neXt, BERNSTEIN

Rozwiązanie dla komputerów IPC w obudowach – unikalne rozwiązanie na rynku. Przestrzeń tworzona dla Twoich potrzeb.

BERNSTEIN AG to wiodący, światowy projektant i producent przełączników, czujników, obudów i systemów ramion nośnych, jak również innych komponentów do zastosowań przemysłowych. Firma nieustannie wprowadza innowacje, żeby jeszcze lepiej dopasować się do zmieniających się potrzeb klientów, zawsze pozostając w obszarze bezpieczeństwa maszyn i ludzi.

Bezpieczna obsługa maszyn i urządzeń wiąże się z ich ergonomią. Właśnie w obszarze ergonomii BERNSTEIN oferuje udoskonalony system nośny CS-4000 neXt dla komputerów IPC w obudowach.

Przekonajcie się Państwo o jego możliwościach indywidualnego dopasowania do produkcji i pracowników:

W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań systemów podwieszanych z pojedynczymi ekranami lub IPC, CS-4000 neXt od BERNSTEIN spełnia wymagania dyrektywy maszynowej dzięki możliwości zintegrowania urządzeń zatrzymania awaryjnego.

Dzięki dwukomorowej budowie i funkcjonalnej konstrukcji można uzyskać rozwiązanie o stopniu ochrony IP65.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY SYSTEMU CS-4000 NEXT:

OBSZARY STOSOWANIA SYSTEMU CS-4000 NEXT:

Lampy UV LED Phoseon są dedykowane do branż: drzewnej, meblarskiej, drukarskiej, elektronicznej, samochodowej. Utwardzanie powłok na dużych powierzchniach, na krawędziach, na bokach paneli podłogowych oraz nadruków cyfrowych to zasadnicze zastosowanie lamp UV LED.

KUP CS-4000 neXt BERNSTEIN
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

W AUTOMATECH oferujemy aplikacje i systemy dla przemysłu oparte na rozwiązaniach spełniających wymogi bezpieczeństwa. Nasz zespół inżynierski przeprowadza audyty bezpieczeństwa, modernizuje maszyny i linie produkcyjne, dostosowuje maszyny do wymogów EU pod kątem bezpieczeństwa (znak CE), wdraża systemy wizyjne dla przemysłu, projektuje oraz wykonuje cele robotyczne, kompletne układy sterowania, maszyny i urządzenia, szafy sterownicze, przeprowadza migracje do wyższej platformy, wykonuje pomiary dobiegu maszyn, laserowe stanowiska znakujące i wiele innych.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem