„System wizyjne – rozwiązania szyte na miarę”, Webinar 24.09.2020

Zapraszamy Państwa do udziału w nowym wydarzeniu – wspólnym webinarze Automatech i Cognex pt. „System wizyjne – rozwiązania szyte na miarę”, we czwartek 24.09.2020 o godz. 10.00.

Podczas webinaru będziemy mówili o zastosowaniu systemów wizyjnych w przemyśle. Ta nowoczesna technologia kontroli jakości na liniach produkcyjnych przynosi firmom wymierne korzyści: mniejszą ilość wadliwych produktów (system wizyjny wykrywa nieprawidłowy nadruk, zniekształcone opakowania, wadliwe opakowania zbiorcze i wiele innych), dzięki czemu zmniejsza się ilość zwrotów i reklamacji, a tym samym zwiększa zyskowność produkcji. Zaprezentujemy Państwu wiele przykładów aplikacji z systemami wizyjnymi zrealizowanymi przez naszych inżynierów.
W drugiej części webinarium, nasz gość specjalny z firmy Cognex, zapozna uczestników z najnowszym, dynamicznie rozwijającym się działem sztucznej inteligencji w systemach wizyjnych.

Tematyka naszego webinarium jest na pewno na czasie, każda firma szuka oszczędności, która jest możliwa również poprzez poprawę wydajności produkcji.

Zachęcamy do rejestracji na tym wyjątkowo ciekawym webinarze, gdzie będziecie Państwo mieli okazję na bieżąco zadawać pytania.

Link do rejestracji:
https://automatech.clickmeeting.com/systemy-wizyjne-rozwiazania-szyte-na-miare-wspolny-webinar-automatech-i-cognex/register

Do zobaczenia w przyszły czwartek 24.09.2020 o godz. 10.00

Zespół Automatech