Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Targi ITM Innowacje-Technologie-Maszyny, 4-7.06.2019, Poznań

Za nami kolejna edycja Targów ITM Innowacje-Technologie-Maszyny. W tym roku zwiedzający mieli okazję zapoznania się z najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami różnych gałęzi przemysłu niemal 100 firm z 27 krajów.

Organizatorzy zadbali o różnorodną agendę. Odwiedzający mogli wziąć udział w konferencjach i seminariach poświęconych kluczowym wyzwaniom rynku czy wprowadzanym innowacjom technologicznym. Zainteresowani możliwościami technologii 3D mieli okazję uczestniczyć w warsztatach ze skanowania i obróbki wyników pomiarów 3D. Najbardziej widowiskowym wydarzeniem były, zorganizowane po raz pierwszy podczas ITM, zawody dla profesjonalistów z branży szlifierskiej.

Na ITM nie mogło zabraknąć naszej firmy. Odwiedzającym zaprezentowaliśmy szeroką ofertę usług i produktów AUTOMATECH, przekazując materiały informacyjne. Jak zawsze dużą popularnością cieszyły się rozwiązania w zakresie systemów wizyjnych Cognex, przyciski dotykowe marki Captron, a także oferta kurtyn bezpieczeństwa firmy Panasonic, aplikacje Siemens i wiele innych.

Targi ITM, jak co roku, są doskonałym miejscem prezentacji przewag konkurencyjnych usług i produktów, naturalnie w myśl czwartej rewolucji przemysłowej, a atmosfera targów sprzyjała nawiązaniu kontaktów biznesowych.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem