Telefon kontra internet…?

Wydawać by się mogło, że internet zawładnął współczesną komunikacją na dobre. Szybki dostęp do stron, sprawnie działający e-commerce, czaty – tego oczekujemy, tu i teraz.

A jednak ostatni miesiąc pokazał, że to właśnie rozmowy telefoniczne okazały się substytutem niemożliwych do zorganizowania spotkań. Jak podaje Spicy Mobile w marcu br. „liczba połączeń telefonicznych wykonanych przez Polaków wzrosła o 100 proc.”[1]

Ta ‘oldschoolowa’ niemal forma komunikacji okazała się najlepszym rozwiązaniem, gdy bezpośredni kontakt nie jest możliwy. Co więcej, firmy zachęcają do zamawiania rozmów z konsultantami firmy (oddzwonią za 30 sekund, następnego dnia w innym dowolnym czasie), ale też do finalnego kompletowania zamówień w e-sklepie właśnie przy pomocy swojego pracownika. Można opracować system zamówień wręcz doskonały, ale to człowiek na końcu wyjaśni, porówna i doradzi najlepsze opcje. Osobista konsultacja wydaje się bardziej uzasadniona, gdy chodzi o produkty czy usługi premium: markowe ubrania, ubezpieczenia, ofertę bankową itp.

Dlaczego telefon? Więź emocjonalna między ludźmi zawsze będzie nas ważna. Ludzki głos miło się nam kojarzy, szczególnie gdy należy do uprzejmego, przeszkolonego konsultanta. Dodatkowo, niespodziewana izolacja, w jakiej nam przyszło żyć w ostatnim miesiącu sprzyja kontaktom telefonicznym i daje namiastkę ‘normalnej’ sytuacji.

Kontakt z AUTOMATECH

W tym trudnym czasie cały zespół Automatech jest do Państwa dyspozycji. Służymy wiedzą, a w realizacji projektów z pewnością pomoże nasze ponad 25-letnie doświadczenie w usługach inżynierskich dla przemysłu. Zespół sprzedażowy Automatech cały czas wspiera Państwa w bieżących działaniach. W najbliższym czasie, ze względu na ograniczenia spotkań z klientami, wykorzystajmy zdalne opcje komunikacji:

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NASZYM DZIAŁEM HANDLOWYM:

 • Inżynier Sprzedaży tel. 667 414 145
  województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, łódzkie
 • Inżynier Sprzedaży tel. 781 211 237
  województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, świętokrzyskie, łódzkie
 • Inżynier Sprzedaży tel. 605 414 180
  województwa: lubelskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie

W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH ZAMÓWIEŃ ORAZ OFERT:

 1. Dla Państwa wygody realizujemy zamówienia on-line:

 2. Zachowując zalecane środki ostrożności podane przez GIS i GOV.pl informujemy, że czynne są nasze:
  • biuro i sklep firmowy: ul. Ewy 2 Opacz-Kolonia k/W-wy, tel. 22 753 24 61, 22 753 24 80, pon-pt w godz. 8.00-16.00

Zachęcamy do kontaktu z naszymi inżynierami.

Zespół Automatech

www.automatech.pl
www.automatechsklep.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com

[1] https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/it_i_technologie/biznes-online-w-72h,b20300889