Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Terminal MX-1502 UV do odczytu niewidocznych lub ukrytych kodów, COGNEX/AUTOMATECH

Wytrzymały, modułowy, inteligentny.

Nikt już chyba nie pamięta czasów bez kodów kreskowych na produktach; po raz pierwszy świat usłyszał o nich w 1932r. Są koniecznością, by móc w łatwy sposób prześledzić produkt począwszy od kraju pochodzenia na nr kontrolnym skończywszy, przez co są wręcz niezbędne w szeroko rozumianej logistyce.

Wiodącym dostawcą czytników kodów oraz systemów wizyjnych jest firma Cognex. Można o niej śmiało powiedzieć, że ‘co chwilę’ wprowadza na rynek automatyki przemysłowej kolejne nowości. Nie bez powodu – rosnące wymagania przedsiębiorstw w kierunku ciągłego zwiększania wydajności, a w konsekwencji zysków przedsiębiorstw, wymusza na dostawcach sprzętu wprowadzanie kolejnych, jeszcze bardziej udoskonalonych produktów.

Kontrola linii produkcyjnych pod kątem automatycznej identyfikacji produktów jest niezbędna, by uniknąć wypuszczenia na rynek wadliwych produktów: zrażą klienta i przysporzą producentowi dodatkowych kosztów związanych choćby z reklamacjami.

O marce Cognex często słyszy się, że wprowadziła „pierwszy na świecie” produkt czy rozwiązanie. W artykule pt. „Pierwszy na świecie system wizyjny do obsługi wielu inteligentnych kamer” 1 opublikowanym na portalu www.controlengineering.pl możemy dowiedzieć się, że szybkość działania systemu jest wprost proporcjonalna do ilości podłączonych kamer. W tym przypadku mówimy o In-Sight® VC200 – więcej informacji o tym rozwiązaniu znajdziesz tutaj.

AUTOMATECH od wielu lat posiada status PARTNER SYSTEM INTEGRATORA marki Cognex. Nasi inżynierowie realizują różnorodne aplikacje z zastosowaniem oferty Cognex, zawsze dostosowane do indywidualnego charakteru zlecenia naszych klientów, przez co w większości przypadków mają charakter prototypowy.

NOWOŚĆ: TERMINAL MX-1502 UV

Niektóre gałęzie przemysłu używają niewidocznych lub ukrytych oznaczeń. Nowość od Cognex – przenośny czytnik kodów kreskowych MX-1502 UV wykorzystuje oświetlenie ultrafioletowe wraz z filtrem, by szybko i stabilnie zidentyfikować i śledzić niewidoczne kody UV. Terminal MX-1502 UV osiąga najlepsze efekty w scanowaniu mobilnym 1-D, 2- D.

WYTRZYMAŁY
Konstrukcja MX-1502 sprawia, że ​​każde obsługiwane urządzenie mobilne gotowy sprostać wyzwaniom najbardziej wymagających środowisk. Obudowa o stopniu ochrony IP65 wytrzymuje najtrudniejsze warunki otoczenia indukcyjne ładowanie bezprzewodowe eliminuje odsłonięte styki elektryczne, które mogą się zużyć lub zawieść.

MODUŁOWY
Platforma MX akceptuje różne systemy Android iOS smartfony. W przypadku naprawy lub aktualizacji, wystarczy wymienić zestaw górnej pokrywy do dostosowania MX-1502 do dowolnego obsługiwanego urządzenia mobilnego.

INTELIGENTNY
Terminale mobilne MX-1502 są wyposażone w odczyt kodów kreskowych algorytmy odczytujące kody oparte na etykietach 1D i 2D oraz wymagające Kody 2D DPM w różnych zakresach. Wykorzystuje najnowsze technologie komunikacyjne obsługiwane przez urządzenie mobilne, w tym 3G, 4G, 4G LTE Wi-Fi, Bluetooth i inne.

POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ MX-1502 UV,
BY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem