Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

VII forum nowoczesnej produkcji. Industrytech, 12-13.03.2019, Warszawa

Jak powinna działać polska firma, która chce się rozwijać zgodnie z obowiązującymi na świecie trendami i być konkurencyjna na rynku? O tych i innych zagadnieniach dyskutowano podczas ostatniego VII FORUM NOWOCZESNEJ PRODUKCJI. INDUSTRYTECH 12-13 marca 2019.

Podczas konferencji, uczestnicy dyskutowali nad ważnymi tematami dotykającymi współczesne firmy. Jednym z poruszanych tematów była „Rola człowieka w nowoczesnej produkcji”, jego kompetencjach i zadaniach w nowoczesnym przedsiębiorstwie wdrażającym innowacje. Bardzo interesujące były case study, między innymi firm, które zdecydowały się przejść na stronę digital wraz z obserwacjami, problemami, jakie napotkały i wnioskami, z których mogą skorzystać kolejne przedsiębiorstwa.

Wydarzeniem towarzyszącym dla Kongresu był AI & Big Data Congress poświęcony zagadnieniu sztucznej inteligencji – temat coraz częściej pojawiający się w branży, którym trzeba konkretnie zarządzić w naszych firmach.

Formuła VII FORUM NOWOCZESNEJ PRODUKCJI pozwala na wysłuchanie ciekawych prezentacji, inspirujących case study oraz możliwość wzięcia udziału w dwóch debatach. Jak co roku można było wziąć udział w warsztatach Round Tables, wysoka frekwencja świadczy o wyjątkowym zainteresowaniu taką formą wymiany doświadczeń.

FNP 19
Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem