Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Warsaw Industry Week, 13-15.11.2019, Warszawa

Czwarta edycja Warsaw Industry Week już za nami. W tym roku Targi WIW gościły 378 wystawców. Spośród 12 652 odwiedzających najwięcej osób przyjechało z Mazowsza (15% odwiedzających), bez wątpienia ze względu na lokalizację targów w Nadarzynie k/W-wy, następnie z województw podlaskiego (10%) i pomorskiego (10%).

Targi WIW są okazją do zaprezentowania oferty dostawców i dystrybutorów różnych gałęzi przemysłu. To miejsce do zainteresowania odbiorców najnowszymi, innowacyjnymi technologiami. Dostawcy oferowali rozwiązania – Industry 4.0, który powoli, ale staje się w Polsce faktem.

Nasza firma oferuje rozwiązania Przemysłu 4.0 w różnych obszarach: VisionPro ViDi – oprogramowanie do przemysłowej analizy obrazu oparte na głębokim uczeniu się.

System Mindsphere to narzędzie do zbierania a następnie analizy danych dzięki rozwiązaniom chmurowym. Nasza firma jest w grupie Solution Partnerów Siemensa, co oznacza gwarancję najwyższego, eksperckiego poziomu usług.

NOWOŚCI AUTOMATECH

Wśród Nowości targowych znalazł się autorski produkt naszej firmy INSPEKTOR NADRUKU. Przygotowany na zlecenie jednej z firm rozlewniczych, z powodzeniem może być zastosowany na liniach produkcyjnych z wielu innych branż. Duża funkcjonalność maszyny pozwala ustawiać różne rodzaje i parametry inspekcji, obsługę ułatwia 9-calowy ekran dotykowy. INSPEKTOR NADRUKU sprawdza na liniach rozlewniczych do 30 000 szt/h lub puszek o wydajności do 80 000 szt/h, niezależnie od zawartości i kolorystyki butelek.

AUTOMATECH poleca również wspomnianą już usługę opartą na technologii Przemysłu 4.0 – Mindsphere. To oparty na chmurze system operacyjny IoT firmy Siemens, łączący różne elementy w systemie przedsiębiorstwa: urządzenia, maszyny, zakłady, systemy. Zebrane i przeanalizowane dane służą wnikliwej analizie, dzięki czemu pozwalają usprawnić procesy, a dzięki temu zwiększyć wydajność i w konsekwencji rentowność.

Kolejnymi naszymi nowościami prezentowanymi na WIW są: PRZYCISK BEZPRZEWODOWY A2W, OMRON oraz BEZDOTYKOWY CZUJNIK BEZPIECZEŃSTWA SRF firmy BERNSTEIN.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:Authorized distributor in Poland of companies:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem