Windy Bernstein AG

Współczesne rozwiązania mają na celu ułatwienie naszego codziennego życia. Jednym z nich są windy. W sektorze prywatnym, deweloperzy prześcigają się w coraz bardziej atrakcyjnych rozwiązaniach. Dziś nikogo już nie dziwią dwupoziomowe, prywatne apartamenty z zainstalowaną windą – trzeba się jakoś wyróżnić, gdy konkurencja depcze po piętach a inwestorzy dysponują wysokim budżetem. Niektórzy mieszkańcy starego budownictwa są tak zdeterminowani, że budowę windy realizują z własnych środków tak jak np. mieszkańcy warszawskiej Ochoty, więcej o tej niecodziennej inwestycji możesz przeczytać tutaj.

Bez wind nie wyobrażamy sobie obiektów użyteczności publicznej: szpitali, hoteli, budowy i wielu innych. Windy do celów komercyjnych, często spektakularne, przyciągają swoją estetyką stając się wręcz atrakcją turystyczną pozwalającą cieszyć się panoramicznym widokiem nie tylko dzieciom. Można je spotkać w dużych kompleksach hotelowych czy centrach handlowych, np. oszklone z każdej strony, również z przeźroczystą podłogą.

W sektorze przemysłowym windy często są koniecznością. Ale jak każde urządzenie, również one muszą przechodzą remonty i modernizacje, zgodnie z „Zaleceniami 95/216/WE” wydanymi przez Komisję Europejską, dotyczącymi zwiększenia bezpieczeństwa działających dźwigów.

Automatech jest dystrybutorem firmy Bernstein AG, obecnej na rynku automatyki już ponad 70 lat (od 1947r.) Oferujemy zarówno standardowe jak i innowacyjne rozwiązania Bernstein ściśle związane z bezpieczeństwem przemysłowym: czujniki, przełączniki, obudowy oraz terminale operatorskie.

Więcej o Bernstein AG przeczytasz w j. polskim oraz j. angielskim.

W zakresie komponentów do wind, Automatech oferuje produkty firmy Bernstein AG do produkcji nowych oraz remontu i modernizacji istniejących dźwigów.

Przykłady użycia komponentów BERNSTEIN:

  • Elektroniczne czujniki magnetyczne -> kopiowanie wału, wykrywanie strefy drzwi
  • Przełączniki magnetyczne bistabilny -> strefa drzwi, kierunek dźwigu
  • Mechaniczne przełączniki położenia (z resetem lub bez) -> monitorowanie elementów bezpieczeństwa, stop
  • Wyłączniki bezpieczeństwa z oddzielnym aktywatorem -> wykrywanie blokady, właz awaryjny
  • Standardowe obudowy -> skrzynki inspekcyjne

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w celu przygotowania najlepszej oferty:
tel.: (22) 753 24 80
mail: biuro.warszawa@automatech.pl
www.automatech.pl
www.bezpieczenstwo-maszyn.com