Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Windy BERNSTEIN AG

Kompetentny partner w zakresie wyłączników bezpieczeństwa i czujników w dziedzinie techniki wind.

Współczesne rozwiązania mają na celu ułatwienie naszego codziennego życia. Jednym z nich są windy. W sektorze prywatnym, deweloperzy prześcigają się w coraz bardziej atrakcyjnych rozwiązaniach. Dziś nikogo już nie dziwią dwupoziomowe, prywatne apartamenty z zainstalowaną windą – trzeba się jakoś wyróżnić, gdy konkurencja depcze po piętach a inwestorzy dysponują wysokim budżetem. Niektórzy mieszkańcy starego budownictwa są tak zdeterminowani, że budowę windy realizują z własnych środków tak jak np. mieszkańcy warszawskiej Ochoty, więcej o tej niecodziennej inwestycji możesz przeczytać tutaj.

Bez wind nie wyobrażamy sobie obiektów użyteczności publicznej: szpitali, hoteli, budowy i wielu innych. Windy do celów komercyjnych, często spektakularne, przyciągają swoją estetyką stając się wręcz atrakcją turystyczną pozwalającą cieszyć się panoramicznym widokiem nie tylko dzieciom. Można je spotkać w dużych kompleksach hotelowych czy centrach handlowych, np. oszklone z każdej strony, również z przeźroczystą podłogą.

W sektorze przemysłowym windy często są koniecznością. Ale jak każde urządzenie, również one muszą przechodzą remonty i modernizacje, zgodnie z „Zaleceniami 95/216/WE” wydanymi przez Komisję Europejską, dotyczącymi zwiększenia bezpieczeństwa działających dźwigów.

AUTOMATECH jest dystrybutorem firmy Bernstein AG, obecnej na rynku automatyki już ponad 70 lat (od 1947r.) Oferujemy zarówno standardowe jak i innowacyjne rozwiązania Bernstein ściśle związane z bezpieczeństwem przemysłowym: czujniki, przełączniki, obudowy oraz terminale operatorskie.

Więcej o Bernstein AG przeczytasz w j. polskim oraz j. angielskim.

W zakresie komponentów do wind, AUTOMATECH oferuje produkty firmy Bernstein AG do produkcji nowych oraz remontu i modernizacji istniejących dźwigów.

Przykłady użycia komponentów BERNSTEIN:

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem