Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Wybierz komponenty do wind BERNSTEIN/AUTOMATECH

Stosujemy produkty Bernstein.

Już dziś, na międzynarodowych targach branży windowej Interlift 2019 w Augsburgu, BERNSTEIN zaprezentuje swoje wyłączniki pozycyjne serii IN oraz nowy kontaktron drzwiowy SEL3.

IN62 i IN65 są udaną odpowiedzią na zwiększone zapotrzebowanie rynku, a styki tej szczególnej serii są specjalnie zaprojektowane do przełączania niskich prądów.

Nowe rozwiązania są okazją do uczczenia powrotu Bernstein na najważniejsze targi branży dźwigowej. „Mimo, że po kilku latach jesteśmy po raz kolejny reprezentowani na targach na własnym stoisku, zawsze byliśmy obecni na rynku. Jesteśmy bardzo dumni, że nasze styki drzwiowe serii SEL i charakterystyczne czerwone wyłączniki można znaleźć w windach i schodach ruchomych na całym świecie za pośrednictwem naszych klientów”, powiedziała Gisela Bernstein, prezes zarządu firmy Porta Westfalica.

Najnowszym dodatkiem do sprawdzonej serii styków drzwiowych SEL, którą BERNSTEIN przedstawi na tegorocznych targach, jest SEL3. Na targach firma zaprezentuje odwiedzającym również swoje najnowsze rozwiązanie – przełącznik pozycyjny IN62 do zastosowań standardowych oraz modułowy przełącznik pozycyjny IN65 z dużym wyborem łatwo wymienialnych napędów.

Rola wyłączników pozycyjnych zmieniła się całkowicie w ostatnich dziesięcioleciach. W połowie XX wieku wyłączniki te musiały być zdolne do pracy z prądami do 16A, podczas gdy dzisiaj mówimy tylko o kilku mA. Seria IN została opracowana specjalnie z myślą o tym wymogu.

IN65 oferuje również szczególną zaletę dzięki połączeniu elementów metalowych i plastikowych. Płyta montażowa przełącznika wykonana jest w całości z metalu, co znacznie upraszcza instalację i czyni przełącznik wytrzymałym i trwałym. Oznacza to również, że bez wysiłku można zapewnić mechaniczną żywotność do 30 milionów cykli przełączania. Dolna część obudowy wykonana jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, które nie tylko izoluje elektrycznie IN65, ale także czyni go ekonomicznie atrakcyjnym.

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem w AUTOMATECH, dlatego w naszych systemach oraz aplikacjach nasi inżynierowie stosują produkty znane z najwyższych standardów bezpieczeństwa. Inżynierowie AUTOMATECH stosują we wdrażanych systemach komponenty Bernstein, ponieważ spełniają rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa w konstrukcjach maszyn i urządzeń. Przełączniki, czujniki, obudowy, terminale operatorskie Bernstein mają zastosowanie w różnych obszarach: konstrukcji wind i dźwigowych, motoryzacji, rolnictwie, konstrukcji przenośników, automatyce, obróbce drewna, energii odnawialnej, AS-Interface i ATEX.

Nasza firma oferuje kilkadziesiąt rodzajów usług inżynierskich z obszaru automatyki przemysłowej, w tym z obszaru Industry 4.0: systemy operacyjne IoT oparte na chmurze, analiza danych w czasie rzeczywistym, aplikacje z zastosowaniem robotów i cobotów oraz: audyty bezpieczeństwa modernizacje maszyn, systemy wizyjne, laserowe stanowiska znakujące i wiele innych.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.bezpieczenstwo-maszyn.com, gdzie dokładnie opisaliśmy usługi ściśle związane z bezpieczeństwem maszyn i urządzeń.

ZOBACZ KATALOG USŁUG

ZOBACZ KATALOG PRODUKTÓW

Źródło:

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem