Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Wyłączniki bezpieczeństwa z funkcją blokady ochronnej SLK, BERNSTEIN

Bezpieczeństwo ludzi i maszyn.

Początki firmy BERNSTEIN sięgają 1947 r., kiedy rozpoczęto produkcję przełączników dotykowych. Z biegiem lat firma dynamicznie rozwijała portfolio stosując najnowsze technologie bezpieczeństwa przemysłowego na świecie.

Obecnie BERNSTEIN znany jest jako światowy dostawca wyłączników, czujników, obudów i zacisków operatorskich spełniających międzynarodowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo ludzi i maszyn jest wpisane w misję firmy. Specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie BERNSTEIN pozwalają spełniać wysokie wymagania bezpieczeństwa komponentów w wielu gałęziach przemysłu: motoryzacyjnej, rolniczej, producentów budowy wind, automatyzacji, obróbki drewna, energii odnawialnej, AS-Interface i ATEX.

Jedną z grup komponentów z oferty BERNSTEIN są WYŁĄCZNIKI BEZPIECZEŃSTWA Z BLOKADĄ OCHRONNĄ SLC/SLK.

Wyłączniki pozycyjne bezpieczeństwa z funkcją blokady ochronnej gwarantują zamknięcie bram bezpieczeństwa, drzwi bezpieczeństwa i innych osłon ochronnych tak długo, jak długo trwa niebezpieczna sytuacja. Systemy blokujące są zgodne z obowiązującymi normami.

W procesach produkcyjnych wyłączniki pozycyjne bezpieczeństwa mają 3 główne zadania:

Najważniejsze cechy wyłącznika bezpieczeństwa typ SLK:

Wyłączniki bezpieczeństwa BERNSTEIN doskonale integrują się z indywidualnymi rozwiązaniami systemowymi klientów. W AUTOMATECH zawsze koncentrujemy się na rozwiązaniach gwarantujących bezpieczeństwo maszyn i linii, dlatego w realizowanych projektach często stosujemy wyłączniki bezpieczeństwa BERNSTEIN.

KUP SZEROKĄ GAMĘ PRZEŁĄCZNIKÓW BERNSTEIN
W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem