Eksperci safety
Eksperci safety
Systemy wizyjne dla przemysłu
Systemy wizyjne
dla przemysłu
Systemy sterowania linii produkcyjnych
Systemy sterowania
linii produkcyjnych
Przedsiębiorstwo 4.0
Przedsiębiorstwo 4.0
PoprzedniPoprzedni
NastępnyNastępny

Wysokiej jakości znakowanie laserowe PANASONIC/AUTOMATECH

AUTOMATECH dostarcza sprzęt oraz wykonuje integrację.

Nie każdy wie, że firma Panasonic ma już ponad 100 lat (od 1918r.) Od jej założenia minęło dużo czasu, jednak co najmniej jedna wartość pozostaje w centrum uwagi zarządzających osób: innowacyjność. Niezmiennie od ponad wieku, działy R&D Panasonica opracowują nowości produktowe jeszcze bardziej koncentrując się na wartości dodanej dla klientów.

To innowacyjne podejście zaowocowało poszerzeniem asortymentu między innymi o dział znakowarek laserowych. Panasonic rozpoczął prace nad systemami laserów CO2 i laserów diodowych do znakowania produktów. Pierwsze systemy znakowania laserowego wprowadzono na rynek w 1996r. Inwestując w rozwój technologii lasera światłowodowego wykorzystywanej do obróbki materiałów, światłowodowa znakowarka laserowa Panasonic LP-F10 wyznaczyła nowe standardy w branży. Wysoką jakość nowego produktu doceniono w postaci wielu nagród, w tym Nagroda Prezesa w konkursie Excellent Energy Saving Machinery Awards.

Nowe standardy oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach:

Nie bez powodu Panasonic jest liderem innowacji w obszarze znakowania laserowego już ponad 20 lat. Światłowodowe znakowarki laserowe i systemy znakowania laserowego CO2 cechuje wyjątkowa precyzja i możliwość zastosowania niemal na każdym materiale. Jeśli do tego dodamy profesjonalne wsparcie dla klientów – wyjątkowy sukces firmy Panasonic nikogo nie powinien dziwić.

Jako firma z 25-letnim doświadczeniem mamy w swojej ofercie kilkadziesiąt usług inżynierskich. W zakresie znakowania laserowego oferujemy dostarczenie odpowiedniej znakowarki oraz dokonujemy jej integracji na linii produkcyjnej lub stanowisku znakującym. Nasz zespół doświadczonych inżynierów zaprojektuje oraz wykona dla Państwa zabudowę na stanowisku znakującym.

Oferujemy szeroki wachlarz usług m.in.: audyty bezpieczeństwa, systemy wizyjne, budowa i modernizacja maszyn oraz pras, roboty przemysłowe, LOTO, sterowanie radiowe, lampy LEV UV i wiele innych. Projektujemy i wykonujemy aplikacje, organizujemy i prowadzimy szkolenia.

Poza usługami, swoim klientom oferujemy ponad 180 000 komponentów – zapoznaj się z ofertą produktową oraz usługową.

ZOBACZ KATALOG USŁUG

ZOBACZ KATALOG PRODUKTÓW

Autoryzowany dystrybutor w Polsce firm:

Experts in Safety ● Automation Engineering

Automatech Sp. z o.o.
ul. Ewy 2, 05-816 Opacz - Kolonia

Bądź na bieżąco

Realizacja: ReklamaSem